Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha kiégett a tompított fényszó...

Discovery00 kérdése:

Ha kiégett a tompított fényszóró büntet az új fix helyes szuper Traffipax?

Figyelt kérdés
Sajnos jöttem dolgozni és csak egy másik autóban visszatükröződve láttam meg. Egy benzinkúton azonnal kicseréltem de addigra már elhaladtam egy fix mellett :( büntetnek ezért?
2016. máj. 3. 08:11
 1/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
40%
Nem büntetnek.
2016. máj. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. máj. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
Ne adj nekik ötleteket.
2016. máj. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon nem szeretnék!!! :) nő vagyok mindent túl komplikálok. De az se lenne jó ha apa kapna egy bünti csekket ;) de egymagam kicseréltem az izzót és égett is utána :) tudom nem nagy kunszt de büszke vagyok magamra :) senki nem akart segíteni magától pedig sok férfi volt ott akkor :)
2016. máj. 3. 09:41
 5/10 anonim ***** válasza:
40%

4

szuper vagy ám

2016. máj. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 kovpet ***** válasza:
40%

Ügyes vagy, hogy kicserélted. Meg szerencsés, hogy olyan az autód, amiben egyszerű kicserélni.

Azért szólj a faternak, már csak azért is, hogy pótolja az izzót, ismét legyen tartalék.

Ha meg csekket kapna, az sem a te hibád. Ez azért nem olyan mint egy gyorshajtás vagy egy tilosban parkolás. Nem miattad égett ki az az izzó...

2016. máj. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen az volt a szerencsém h a vezető oldali égett ki nem a másik, mert az már macerásabb ahhoz nehéz hozzá férni :)
2016. máj. 3. 10:52
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem bünteti, sőt már jó ideje nem is kell pótizzót tartani a kocsiban, mivel a kedves felhasználóbarát gyártók úgy tervezték a kocsikat hogy csak spéci szerszámokkal meg a fél elejét lebontva lehessen cserélni égőt. Xenon led lézer fényű lámpákról nem is beszélve..

Gratulálok a cseréhez!

2016. máj. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Aztán az előzőt miért kellett lepontozni,mi benne a hamis állítás?
2016. máj. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem büntet érte. Én is már nem egyszer mentem át így egy traffin észre se vettem hogy kiégett. Persze én akkor siettem, így eszembe se jutott a csere és 2 napig nem is cseréltem ki az izzót mert szinte elfelejtettem. Persze este a rendőr intett le és papírjaim megnézése után mondta hogy cseréljem ki az izzót mert kiégett, és balesetveszélyes így közlekednem. Persze mondtam neki hogy helyben kicserélem mert van tartalék izzóm, de mondta hogy ne sötétbe vakoskodjak vele, menjek haza nyugodtan és cseréljem ki ott, lényeg hogy legközelebb ha lekapcsolnak és ugyanúgy ki van égve akkor már büntethetnek.

Az dicséretes hogy nő létedre pikk pakk megoldod ezeket a dolgokat, igazából egy olyan embernek aki autót vezet, ezekre a dolgokra ügyelnie kell. Persze a régebbi autókat próbálták úgy megoldani hogy egy kisgyerek is megbírja ezeket a cseréket csinálni, tehát nem egy nagy dolog én szerintem, de vannak férfiak akik még erre sem képesek, még arra sem hogy megkérjenek valakit hogy legalább mutassa meg nekik hogyan kell ezt. A munkatársnőm 20 éves lány létére aki külsőre teljesen nőies, kutya nem mondja meg róla hogy ő otthon szinte mindent egyedül csinál meg az autóján. Olaj cserét, szűrők cseréjét, izzók cseréjét, ablaktörlő lapát cserét, kisebb szereléseket is ő csinál meg. Egyedül kerékcserére viszi el az autót hogy ott centirozzák meg mégis nyomatékkulccsal egyszerűbb ez a művelet. De fiatal nő létére le a kalappal mert állítása szerint a 25 éves barátja max ablakmosó folyadékot tud után tölteni egy autóba férfi létére.

2016. aug. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!