Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hogyan tudom leküzdeni tanuló...

Hogyan tudom leküzdeni tanuló vezető ként azt a görcsöléat, szorongást, ami attól jön rám, hogy ha valamit mond az oktatóm (normálisan), hogy nem jól csinálok, pl váltás, ajtónyitási távolság tartása stb?

Figyelt kérdés
Éb akkor nyugszom általában meg,ha egy egy ilyen dolgot rendesen meg tudok csinálni. De ez a dolog bármi lehet. Ti hogyan küzdtéteknezt le? Forgalmi helyzetekkel,elsőbbségadás,stb nincs gond. Inkább járműkezeléssel vannak gondok. Nem nagyok apróságok,de abból van pár. Tippek?

#Bdbdbdbd
2016. máj. 3. 19:30
 1/5 A kérdező kommentje:
És persze ha görcsölök,akkor nem fog menni az adott dolog...
2016. máj. 3. 19:32
 2/5 Pandas74 ***** válasza:

A valaszom nagyon egyszeru...ne felj ezektol a dolgoktol.Szamomra ugyan ismeretlen amirol irsz ,mert sosem volt ilyen problemam,igaz eleg fiatal korom ota vezetek valamilyen motoros jarmuvet,a kerti kistraktortol a tulmeretes kamionig.

Biztos vagyok benne ,hogy megfelelo gyakorlassal,turelmes oktatoval menni fog a dolog.Igaz ugyan az is ,hogy vannak ratermettebb ,es kevesbe ratermett emberek,ez az ami sosem tunik el igazan mint kulonbseg,de ha rutint szerzel,kello mertekben fogod tudni a jarmukezelest is.Nem bonyolult dolog.....tapasztalatbol mondom.Tanultam en is valamikor sokat.....benaztam is ,sot ma sem egyforma minden nap.Valamikor tobbszor is neki kell futnom olyannak ,ami maskor semmi gondolt nem okoz.

2016. máj. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszi a biztato valaszod! :) Akkor azt mondod ne adjam fel? Lehet en az a kategoria vagyok akinek nem eleg a 30-35 ora a vizsgahoz,hanem 55 esetleg 60 kell? De akkor mar menni fog? A penz nem szami NEM VAGYOK TELE,de a fizum felre teheto reszet erre szanom....
2016. máj. 3. 20:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenki izgul s általában a elgtöbb embernek mégis sikerül szépen: :)
2016. máj. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az az igazsag ,hogy a szuleim ,barataim,kollegak. Mindenki azt mondja,hogy raparazok. Sajna alapjaraton izgulos vagyok. Magam sem tudom miert,mert amiket kituztek celokat(munkahely,stb) 90%ban mindent elertem... Ugyh nem tudom. Az oktatom is beultetett ketto diakja moge es neki sem ment jobban,sot...lehet csak en aggodom tul sot tuti. Na ezen kelene valtoztatnom csak nem tudom hogyan :/ De biztos nekem tobb kell hozza es meg lesz. :) ment nektek a zold kez :)
2016. máj. 3. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!