Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Milyen lenne egy autó (inkább...

Milyen lenne egy autó (inkább több, az összes), ami csak szonda megfújása után tud elindulni?

Figyelt kérdés

2016. máj. 13. 12:11
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ez már komolyabb tervezést igényel, előre tudnod kell, hogy ittasan fogsz vezetni. Ami elég gáz.
2016. máj. 14. 15:22
 12/13 Koaxk Ábel ***** válasza:
0%

"Ez már komolyabb tervezést igényel, előre tudnod kell, hogy ittasan fogsz vezetni. Ami elég gáz."


Ha nekem szól a válasz akkor reagálok! :)


Az az igazság, hogy rengetegen vezetnek így, nem vagyok álszent én is biztosan vezettem így már nem egyszer.


Én tudatosan ittasan nem vezetek, de amikor másnapos az ember azzal egyszerűen nem lehet kalkulálni, hogy másnap mennyi lesz a véralkohol szint.


Arra lehet, hogy nem ülök be ittasan vezetni, de arra semmiképpen sem lehet, hogy a véremből csak mondjuk 24 óra múlva megy ki az alkohol, én viszonylag felelősség tudatos vagyok mert vannak a neten kalkulátorok és sokszor csinálok kalkulációt előre ha tudom, hogy másnap vezetek.


A legtöbben nem hogy ennyit nem tesznek, de simán ittasan is vezetnek!

2016. máj. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A svèd kamionok engednek csak így indítani,ha megfújod a levegöpisztollyal akkor àllítolag be tudod csapni,de ha ittasan megàllítanak ès szondàztatnak ùgy megbaxnak hogy mèg a gyereked feneke is fàjni fog....ki lehet hàtszani csak a retorzió a sokszorosa.
2020. nov. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!