Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Átmentem a megállást jelző...

Átmentem a megállást jelző vonalon, de még a piros elött megálltam, megbüntethetnek?

Figyelt kérdés
Későn kapcsoltam és a vonal elött már nem sikerült megálnom viszont a lámpa vonalánál kb 1-2 méterrel hamarabb megálltam,a vonaltól is hasonló távolságra voltam. Nem láttam rendőrt,de ha mégis volt,ezért megbüntethetnek,ha igen mennyire?

2016. máj. 17. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Nem.
2016. máj. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Még a rendőr se mindig áll meg a vonal előtt. És az autósok fele sem, tudod menőnek tartják ha ők már a lámpa alatt állnak kb és úgy várják az indulást. Nem fognak megbüntetni, még ha mögötted állt volna a rendőr akkor sem.

És egy kamera se fog ezért büntetni, bár az új szuper traffipaxok nézik a vonalon lévő átlépést és a lámpát is, kétlem, hogy pont egy ilyen lenne ott, mert azért kevés ilyen van az országban, de szerintem az is kimagyarázható lenne, hogy nem mentél át a piroson, ami látszana a felvételen azért.

2016. máj. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Beviz Elek ***** válasza:
8%
😂😂
2016. máj. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem fognak.
2016. máj. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat,hát felraktam mert érdekel,nyilván nem nagy dolog de erre van az oldal :)
2016. máj. 18. 03:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Itt az egyik kereszteződésben a buszforduló miatt hátrébb van festve a vonal… Egyszer majdnem megbüntetett ott valakit a csuklós Volvo. (De hivatalos büntetéssel nem hiszem, hogy szórakoznának.)
2016. máj. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!