Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Lefényképeztek vasúti átjáróba...

Lefényképeztek vasúti átjáróban előzés közben (előttem már állt az autó, piros volt a jelző, de még a sorompó állt). Mire számítsak?

Figyelt kérdés
2013. máj. 16. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Arra hogy a sok válaszoló jogosan le fog hülyézni.
2013. máj. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
30 ezer jó magyar Ft.-ba fog fájni.
2013. máj. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
a gyorshajtás is benne van? 60
2013. máj. 16. 20:26
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
100eFt KKT bírság fog érkezni, 30 napon belül be kell fizetni.
2013. máj. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Lehülyéznélek, de az előző válaszoló már megtette helyettem. Így már csak az érdekel, mi volt ennyire sürgős, hogy gyakorlatilag az összes szabályt megszegd?
2013. máj. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Napkiraly ***** válasza:

valahogy nem értem. Minek kimenni egy vasúti átjáróba fényképezni,ahol jön a vonat,sorompó le?

Átmenni úgysem fog senki,a 30-as korlátot meg már eltörölték. Miattad meg biztos nem küldték ki őket,amikor nagyon remek 30-as táblák mögül lehet radarászni a városban? Valahogy hihetetlen nekem, hogy kiálltak,hátha valaki aznap előz és átmegy a fénysorompó és a sorompó jelzése között.

2013. máj. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Napkiraly: megnyugtatlak, helyenként nagy rendszerességgel ellenőrzik a vasúti átjárón való áthaladás szabályainak betartását, pont az ilyen idióta gyökerek miatt, mint a kérdező. Aki persze adottt esetben zokogna a bíróságon, ha elítélnék halálos közúti baleset okozása miatt.
2013. máj. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

kórházba siettem, egyedül utaztam, így csak a saját épségemet kockáztattam, mivel szemből nem jöhetett senki, mert piros volt a lámpa.

megjött a csekk, befizettem, történet letudva, 30 éve vezetek, egy balesetem volt, én voltam a vétlen, egyszer vetettem gyorsan, lakott területen 65...van még kérdés?

2013. jún. 10. 12:32
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen itt egy kérdés.

Miért nem közölted a kérdésedben hogy volt oka a szabálysértésednek? Akkor talán elkerülhetted volna hogy lehülyézzenek. Utólag kár pampognod.

2013. jún. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!