Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Aki a kamiont előző autósra...

Aki a kamiont előző autósra villog-dudál, az mit gondol, hogy majd bemegy a másik a kamion alá?

Figyelt kérdés

Sajnos nem egyszer tapasztaltam már, és engem is bosszant amikor valaki nem képes a külsőben menni, és feltartja a forgalmat, de van a másik eset.

Sok ilyen láttam, és velem is megesett már,hogy valamit előztem, berobbant mögém rendszerint valami 250 ló feletti autóval, és villog vagy dudál, én meg nézek,hogy mi a f*x van, a kamion közepénél járok, hová menjek?

De például ma is megy előttem egy X6-os, és egy Peugeot 407 előz egy kamiont, elég tempósan ment a Peugeot, nem volt vele gond, és a BMW-s elkezdte levillogni, meg rá is dudált.

Erre a Pugos meg villogtatja a féklámpáját, aztán visszatilt mindenkit 110-re, és mutogat hátrafelé (a középső ujját)

Ezért én inkább be is mentem a kamion mögé, és bár mindkettőt egy baromnak tartom, de a BMW-s mégis jobban felhúzott, mert mi a francért kell provokálni azt a szerencsétlent?

Annyira érezhető volt azon a Peugeoton,hogy bele fog állni a konfliktusba, nem értem miért kellett rádudálni, főleg,hogy nyomta is neki.

Persze nem védem, csak érthetetlen az egész.


2016. jún. 27. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondol semmit mert nem szokása gondolkodni
2016. jún. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

ez mindennapos egyszerű erőfitogtatás..nagyon jól tudja a villogós autós, hogy merre van az előre, de vagy...nem az övé a bmw, csak kölcsönkapta egy órára..vagy a szerelő próbálja...vagy a gyökér alázni akar...


ennyi...

2016. jún. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés bennem is rendszeresen felmerül: ha valaki a belső sávban előz és éppena másik kocsi mellett van, mi a fenét képzel a mögötte villogó barom, hova fog eltűnni. Én már tervezem ráírni a kocsi hátuljára: "Fémből vagyok, nem jódból." Hátha már attól is visszalassul hogy megpróbál rájönni, mit jelent.
2016. jún. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt gondolja, hogy az illető rálép a gázra és kisorol előle az első adandó alkalommal. Ennyi a válasz. Persze parasztság villogni.
2016. jún. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Beviz Elek ***** válasza:
15%

Elképzelem azt az esetet hogy a Peugeot megy 140-nel, a BMW 160-nal, használva a tükröt, nem a BMW elé bevágva sávot vált a Peugeot, majd a BMW-s belelép a gázba, épp csak mögötte befékez és elkezd villogni, dudálni. Velem ilyen nem fordult elő.


Aztán elképzelem azt hogy a Peugeot-os nem tudja felmérni a sebességkülönbségeket/távolságokat, ezért vagy túl korán bemegy a belsőbe (a BMW 4x elmehetett volna) és ezzel feltartja, vagy pedig nagy sebességkülönbség mellett bemegy elé, esetleg egyszerűen simán bevág elé az orra előtt. Na ilyenkor sok villogást és dudálást lehet tapasztalni, de hogy őszinte legyek meg is értem.

2016. jún. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Velem is előfordult már hogy a pick upommal 140-el előztem kamiont és jött a bmw-s villogtatva, dudálva. Persze ezzel azt érte el hogy lelassítottam 110-re és erre mégjobban elkezdetett dudálni, szinte folyamatosan nyomta. Jó érzés volt megmutatni a majomnak hogy nem ő körülötte forog a világ.
2016. jún. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!