Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A Cross-motorosok (vagy...

A Cross-motorosok (vagy valami olyasmik) miért nem lassítanak ha a földúton lovasok is közlekednek? Szórakozásból?

Figyelt kérdés
A traktorok (és hasonlók), kocsik, de még a biciklisek és a gyalogosok is megállnak (bár ez utóbbit kevésbé értem). Ellenben még egyszer sem fordult elő, hogy a motorosok lassítottak volna, pedig már rengeteggel találkoztunk. Mintha valami szabály lenne náluk, hogy tilos lassítani. Múltkor is kilovagoltunk, libasorban mentünk, szóval nem foglaltuk el az utat, az út végén megláttuk a motorost, szépen lejöttünk az útról, és közvetlenül az árok mellett haladtunk, de közel az úthoz (mivel az árokba nem akartunk beleesni). A motoros látta, hogy ott megyünk (elvégre egyenes volt az út) de nem hogy lassított, még meg is nyomta a gázt.

2016. aug. 1. 15:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mink is crossozunk,endurózunk de ha jön szembe valaki pl ,lovas,járokelő kityával vagy akárki,akármi mindig lassítunk,visszavesszük a tempót.Nehogy megijedjen valaki vagy valami.De vannak mindenhol hülyék.Nem lehet általánosítani.Valaki utálja az endurósakat,meg van hülye motoros is.
2016. aug. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Utolsóval értek egyet, én is motorozok de mindig lasitok vagy valamikor meg is állitom a motort és úgy gurulok el melletűk, szerintem ez alapvető, egyrészt nem akarom meg utáltatni magam kihivatni a rendőrőket magamra, meg nem akarok a másiknak se rosszat, persze vannak kulturálatlan emberek akik csak magukkal foglalkoznak és még talán egy jót is rőhőg azon hogy ledobb valakit a ló
2016. aug. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!