Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ez szerintetek normális sofőr...

Ez szerintetek normális sofőr volt? Mit mondtatok volna?

Figyelt kérdés

Járdaszigettel elválasztott gyalogátkelőhelyen mentem át, az egyik oldalról átengedtek, a másik oldalról messzebb jött egy újabb fehér BMW, leléptem, de láttam,hogy a vezető nem az utat figyeli, így gyorsan vissza is léptem.

Azt pont láthatta,hogy lépek vissza, és akkorát fékezett, hogy csikorgott az összes gumija, és éppen,hogy a zebra előtt megállt, mutatta,hogy menjek, és kiszólt,hogy bocsánat, nem figyeltem, ne haragudj.

Csak intettem neki, és mentem tovább.

volt már hasonló szitu, meg úgy gyalogosként is láttam és éltem meg ezt azt, de ez volt az első aki elnézést is kért.

Kicsit megijesztett, jobban mint általában, de jól esett,hogy volt benne ennyi.


2016. aug. 2. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Én már csak azt nem értem, hogy minek írsz ki kérdést róla.
2016. aug. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én meg azt nem,hogy minek válaszolsz.Kvittek is vagyunk.
2016. aug. 2. 17:41
 3/5 anonim ***** válasza:

az a sofőr tisztában volt vele, hogy egy ekkora tömegű vassal igencsak rá lehet ijeszteni egy emberre..


ezért kért elnézést...lehet, hogy találkoztál egy úriemberrel.. lehet, hogy ő is szokott bringázni, vagy gyalog járni-kelni.

2016. aug. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ez volt a normális sofőr. Meg ha hibázott is.
2016. aug. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kölcsönkocsiban ült,mert a Bmw-sek bunkók :D
2016. aug. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!