Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szónoki kérdés: miért árasztjá...

Szónoki kérdés: miért árasztják el a gyalogosok az Örs Vezér terén a Kerepesin átmenő kerékpársávot?

Figyelt kérdés
Az idősek nehezen lépcsőznek. Eddig értem. De lassan is mozognak, tovább vannak veszélyes helyen. De sok babakocsit toló, meg szemmel láthatóan teljesen ép fiatal is ott megy át. A bringás meg kénytelen kerülgetni.
2016. aug. 30. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Szónoki?
2016. aug. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Te, ettől most sokkal okosabb lettem.

Egyébként igazad van. Nem az, mert szeretnék rá választ kapni, de nincs jó válasz.

2016. aug. 30. 13:01
 3/4 anonim ***** válasza:
nem csak ott van ez így Alkotmány utcánál szoktam járni. Simán andalognak a felfestett kerékpár sávon a gyalogosok.
2016. aug. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Például mert nincs lift. Ha egyszer lesz gyereked, megtudod, milyen fincsi a babakocsit le-fel cipelni a lépcsőn.


Persze ma már van aluljárópótló villamos meg busz is ott, de ha az épp nem ap., akkor marad a kerékpárút. Az Örsön amúgy már óriási szükség volna pont emiatt egy zebrára, ahol a villamos szabad fázisa alatt két menetben, de át lehetne kelni.

2016. aug. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!