Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mi tortenik akkor, ha halálos...

Mi tortenik akkor, ha halálos balesetet okoztam?

Figyelt kérdés
Vagy, ha ő okozta, de én éltem túl?
2016. szept. 12. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Hát a kettő rohadtul nem ugyanaz. :D
2016. szept. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Erre a roppant értelmes kérdésre mit válaszoljunk? Akkor az illetőt eltemetik. Ha ő okozta, akkor is.
2016. szept. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A rendőrseg kivizsgálja a balesetet, továbbitja az ügyészségnek, majd ha a terhelt életben van, az illetékes bíróság megtárgyalja az ügyet, a vádlottat pedig vagy elítéli vagy nem.
2016. szept. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor neked annyi. Kufstiein várában alagsor, kurtavasban, kenyéren és vizen.

Ha te élted túl, akkor is annyi. Gyógyíthatatlan vagy.

2016. szept. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, ha te vagy a halálos baleset áldozata akkor nem tudsz több pihent kérdést feltenni.
2016. szept. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

"Vagy, ha ő okozta, de én éltem túl?"


Ha ő okoz halálos baleset a te károdra azt nem élheted túl, brainfuck

2016. szept. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Arra gondolt, hogy a másik fél okozta a balesetet, és bele is halt. Ő csak "passzív résztvevője" volt az eseménynek.
2016. szept. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nehéz ugye?

Baleset. Ennek van egy típusa, amikor halál esetet okoz. És vannak résztvevői. Van okozója is. Aki ebből nem tudja összerakni, hogy vki halálos balesetet okoz és más is szereplője a balesetnek, aki túléli, annak mára elég volt az internetből, menjen pihenni.

2016. szept. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!