Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Balesetet okoztam és kértem...

Balesetet okoztam és kértem idézést azon mit fognak kérdezni?

Figyelt kérdés
Több mint 1 hónapja előztem 2 autót amiből az egyik kitalálta, hogy index nélkül balra le tér. Az előttem haladó autó anyós ülésén ült egy beképzelt öntelt rendőr nő aki úgy beszélt velem mint egy kutyával és "gondolom ellenem mindent elintézett, hogy én legyek a hibás". Megbüntettek 70.000 Forintra és 4 hónapra bevonják a jogsimat. Írták a papíron, hogy lehet idézést kérni a munkámat nem szeretném elveszteni(autókölcsönzőben dolgozom) ezért éltem ezzel a jogommal. Mit fognak ott kérdezni vagy hogyan fog ez le zajlani már meg kaptam az időpontomat is.

2016. júl. 12. 12:48
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
kezdjük ott hogy egyszerre egy autót szabályos előzni. ha te egyszerre akartad a kettőt, mondhatsz bármit, akkor is te vagy a hibás.
2016. júl. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A KRESZ nem tiltja a több autó előzését!
2016. júl. 12. 13:25
 3/9 A kérdező kommentje:
De én nem ezt kérdeztem mert ők már eldöntötték , hogy én vagyok a "hibás". Hanem, hogy ott mit fognak kérdezni stb a célom, h ne vonják be a jogsimat 4hóra.
2016. júl. 12. 13:30
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Korupt a rendszer, semmit nem tehetsz. Eldöntötték hogy te vagy a hibás, nem lesz változás..
2016. júl. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Pl. megkérdik, hogy miért kértél idézést. Gondolom valami terved volt ezzel és nem tőlünk vársz ötleteket. Vagy fogadj egy ügyvédet aki a közlekedési ügyekre szakosodott és menj vele a tárgyalásra.
2016. júl. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A leírás alapján esélyesnek tűnik, hogy nem csak te voltál a hibás, hacsak nem hallgattál el egy fontos részletet. Mindenesetre fontos, hogy ügyvéddel menj, mert eddig úgy tűnik, rád kentek valamit,.
2016. júl. 13. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%

Valòban lehet több autòt előzni egyszerre. Ellenben kereszteződès elött nem lehet.


Kerdezni azt fogjàk, h mi törtènt.

2016. júl. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
** lehet, de nem szabályos.
2016. júl. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szabályos egyszerre több kocsit előzni! Ellenben ha igaz amit leírsz akkor nem te vagy a hibás. Viszont a rendőrnő meg hamisan tanuzik,amit te nem tudsz majd bebizonyítani. Konzultálj egy közlekedés jogban jártas ügyvéddel. És vegyél egy kamerát,mert ha lett volna most, látszott volna hogy a másik nem indexel és az előzés ,lekanyarodás időrendisége is.
2016. júl. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!