Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hogy van ennyi balfék sofőr/em...

Hogy van ennyi balfék sofőr/ember? 1 éve vettem az autót,2006 óta balesetmentesen vezetek és a legjobban az bosszant, hogy mások már lassan gallyra vágják.

Figyelt kérdés
Múlthét pénteken egy tinicsaj jött nekem egy parkoló részlegből, hiába dudáltam és villogtam, elkapta a jobb hátsó lökösömet. Persze hétfőn megcsináltattam az ő (jobban mondva az apja) kontójára, kis polírozással már nem is látszik semmi. Ma reggel pedig egy munkatársam nyitotta neki az ajtaját a jobb hátsó ajtómnak, ugyanúgy kis piros karc van rajta és kissé behorpadt alul. Ennyire nem vigyáznak a saját értékeikre az emberek vagy egyszerűen bambák? Én megdolgoztam ezért az autóért, vigyázok rá és becsülöm, mindig figyelek kiszálláskor is, hogy nehogy nekivágjam a másik ajtajának. Vagy netán ne törődjek én se senki tulajdonával és én is csak úgy rúgjam ki a kocsim ajtaját és ne idegesítsem magam rajta? :D
2016. szept. 21. 19:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ennyire.
2016. szept. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Lesz*rják az autót, de sajnos egyéb dolgokat is az életben. Sajnos sok ilyen ember van.
2016. szept. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Amig 0 rutinnal rendelkező emberek akarnak tükörből tolatva kiállni a parkolóból, ez lesz!
2016. szept. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Rossz csillagzat alatt születtél. Vonzod az ilyeneket. Velem is mindig ez van. Amikor egy parkolóban megyek oda az autóhoz már fejben rulettezek hogy vajon milyen új sérülést fogok találni rajta.

Bele kell törődni. Vagy venni egy eleve kopott csúnya és foltos autót amit nem féltesz.

2016. szept. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Férjem ezért szeret Nivával járni. Annak nem nyitják neki az ajtajukat, és még a pofátlankodó BMV is visszahúzza az orrát...


Ezért nem érdemes drága kocsival járni, mert a közlekedés KÖZösségi dolog. Nem egyedül veszel részt benne, és mások nagy ívből tojnak a tulajdonodra...

2016. szept. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Olyan kocsival kell járni amit nem féltesz és nem egy "élet munkája" van benne. Ez csak egy tárgy egy kupac vas meg műanyag, teljesen mindegy hogy van e rajta karc vagy horpadás amíg elvisz A-ból B-be kényelmesen. Én így állok hozzá és nem idegeskedek. Pl sok mediterrán országban nem is látsz hibátlan kocsit,mert ugyanúgy lexarják az egészet,ha koccanak meg se állnak mennek tovább.
2016. szept. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%

Igen csak a kocsi értékéből veszít az ilyen kisebb garázdaságok miatt és ezt akkor tudod meg ha el akarod adni. Ha egy karcot lát a vevő már jajgat hogy milyen szarok a magyar autók és bezzeg a nyugat. Aztán akkor se adna érte többet ha még egy hajszálkarc se lenne rajta. De ha van akár csak egy kis karc is na akkor belecsap az alkuba mint fogyatékos a lecsóba hogy mennyit engedsz a feléből.

Persze egy haszongépnél ez nem annyira számít mint a példa szerinti Lada Niva-nál vagy egy Toyota pickupnál. Némelyiken olyan horpadások vannak hogy a fejed belefér és mégis tartják az árukat. De ha egy másik említett példa szerint mondjuk BMW-d van na akkor már biztos megszívod ha el akarod adni mert a vevő őfelségének makulátlan királyi hintó kell öccázé'.

Csodálkoznak az emberek hogy miért járnak egyre többen SUV-al vagy rendes terepjáróval vagy pickuppal. Mert az autóinknak ebben a szutyok országban nem csak az utakkal kell megbirkózniuk hanem a "kedves" autóstársakkal is. Én még a mediterrán országokban se láttam ennyi parkolási sérülést mint ami a magyar autókon van. Bunkó egy nemzet vagyunk ez a nagy igazság.

2016. szept. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"Én még a mediterrán országokban se láttam ennyi parkolási sérülést mint ami a magyar autókon van."


Ugye most viccelsz?

A magyar autók teljesen megkíméltnek számítanak, kimész Németbe, és egy átlagos parkolóban olyan sz*r autókat találsz, hogy a fejedet fogod (évek óta nincs lemosva, tele van sérülésekkel, stb). Magyarországon a legtöbb autó jól néz ki, az emberek vigyáznak a külsejére az autónak.

2016. szept. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Megpróbálok nem idegeskedni rajta. Csak azért mégis bosszantó, hogy hiába vigyázok rá, mások teszik tönkre. Még pár ilyen és nevezhetek a roncsderbire. Tehát ha még az én hibám erednének ezek a problémák, azt mondanám, oké, én vagyok a balfék, nem tudok vezetni. De nem így van, jól vezetek, jól parkolok és mégis én szívok. Mikor megvettem, teljesen horpadás és karcmentes volt. Most meg...áhh, beruházok egy tankra. :D
2016. szept. 24. 17:35
 10/15 anonim ***** válasza:
64%
Az ilyen agyonféltőknek találta ki a Citroen Cactust, az öles széles pufikkal az oldalain ,ahhoz lehet verni a kocsiajtót :D
2016. szept. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!