Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Autósok! Titeket zavarna, ha...

Autósok! Titeket zavarna, ha egy autópálya híd szervízjárdáján látnátok tolni illegálisan egy ürgét a kerékpárját?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy valaki éppen tol egy biciklit egy ilyen kis szervízjárdán egy olyan hídon amin csak autópálya van átvezetve mikor éppen az autós ott halad át. Ez a járda el van szigetelve az autópályától, oda vezetnek külön utak, de érdekel, hogy van e forgalom zavaró hatása? Megzavarodhat e hirtelen az autós? Ennek következtében elkezdhet e hirtelen manővereket?

2016. okt. 8. 16:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavaró! De ha egy ürge tolná a bicót az azért szenzáció lenne.
2016. okt. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavarna, a kőröshegyi völgyhídon elég jól el van szalagkorlátozva a szervizjárda. Viszont a völgyhídon 100-200 méterenként van kamera, és mire átérnél a túloldalra a rendőrök már várnának és valszeg kivernék a cerkádat szöges kesztyűvel. :D


( vagy a megadott címszavak csak a megtévesztést szolgálják és valaki megint Marosleléről akar bebringázni :D )

2016. okt. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Milyen Maroslele?
2016. okt. 8. 18:07
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Maroslele egy település, ahonnan a tápéi komp megszűnése óta egy gyk-fan rendszeresen bombázza a nagyérdeműt hasonló kérdésekkel az M43-as Tisza-hídja kapcsán.


Mellesleg tényleg hamar lekapcsolnának téged, mert a diszpécser hamar észrevenne.

2016. okt. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A vastagbetűs kérdés olvastán felsírtam...borzalmas.

...ezután már tökmindegy ki-hol-mit tol...


Csak az anyanyelvem kerékbetörése zavar.

2016. okt. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Itt van az ominózus maroslellei ember kérdése:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__kozlekedesbiztonsa..

2016. okt. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekelne nem is zavarna. A szervizhídon amúgy is szoktak néha emberek haladni munkavégzés okán, a diszpécser meg alszik talán horkol is,pont telibe lexarja a szervizjárdát.
2016. okt. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Akkor múltkor az volt az a hatalmas sz*r darab mikor mentem át rajta... Siettem, hogy minél hamarabb átérjek és egyszer csak a kamera felől pofán csapott a kula :(
2016. okt. 9. 17:54
 9/12 anonim ***** válasza:
Ilyenek ezek és még fel sem takarítják :D
2016. okt. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"A szervizhídon amúgy is szoktak néha emberek haladni munkavégzés okán, a diszpécser meg alszik talán horkol is,pont telibe lexarja a szervizjárdát."


Az M0-n olyan szoftver figyeli a kameraképet, ami riasztja a diszpécsert, ha autó és emberszerű álló ojjektum van a látómezőben, pl a leállósávon. Erre felkel a diszpécser is :D

2016. okt. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!