Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha többször is megbüntettek...

Ha többször is megbüntettek már gyorshajtásért az egyenlő azzal hogy nem tudok vezetni? Vagy h rosszul vezetek?

Figyelt kérdés
2016. okt. 17. 15:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerintem inkabb te hazudsz, es csak a májert adod itt, hogy te milyen f@@sza gyerek vagy, mert gyorshajtasz :D Kozben egy 20 eves kis po.cs vagy egy importalt 40 eves BMW-vel :D Azok ilyen gyokerek :DD
2016. okt. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A végrehajtás általában több évvel az eset után történik.
2016. okt. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Utolso : Nem ajanlott levelkent jött,igy sajnos meg se kaptam.Miröl is beszelünk?:DDD
2016. okt. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

külföldieket a tértivevény nem izgatja úgy mint a magyarokat.

A levélbe, mivel, hivatalos okirat gondolom bele van írva, kik kaptak belőle másolatot?

2016. okt. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Biro ur! Mondom, nem tudom milyen levelröl beszel!:DDDDDD


Egyebkent passz,biztos benne volt. De mivel az auto egy ceg neven van,ezert csak arra kertek meg,hogy nevezzem meg,ki vezette az autot abban az idöpontban. De sajnos nem emlekszem.:D

Egyszer pedig rafogtam a szomszed nenire aki 83 eves,es jogsija sincs..erre kiküldtek neki is a csekket.:DDDD Beszaras milyen vicces a külföldi hatosag.


Aztan volt meg olyan Ukrajnaban,hogy 7 azaz HET radarba szaladtunk bele..majd ket trafizo rendör is keszitett rolunk kepet,akik utanunk is jöttek,fizettünk kemeny 2300Ft-ot 25km/h sebessegtullepes miatt,majd a vegen mikor elköszöntek ilyet szol az egyik : ,,vigyazzanak,mert vannak telepitett trafik is" Mondom jojo megprobalunk figyelni.:DDDD Gondolom magamban,eddig hetet oldottunk ki,az egyiket 160-nal. :D Persze mondanom sem kell,hogy ezt meg sem probaltak behajtani..level sem jött,de tenyleg!:D

2016. okt. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"Egyszer pedig rafogtam a szomszed nenire aki 83 eves,es jogsija sincs..erre kiküldtek neki is a csekket.:DDDD Beszaras milyen vicces a külföldi hatosag. "


Ez, ha jól sejtem nem február 10 óta történt.

2016. okt. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!