Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Raliznak a környéken. Hol es...

Raliznak a környéken. Hol es hogyan erdemes bejelenteni?

Figyelt kérdés
Olykor het kozben is, de penteken szinte mindig. A 11-es uton lehet vagy a Megyeri-hídon. Most is. Hónapok ota megy, elegem van. Nemcsak a csikorgó kerekek es a bőgő motorok hangja zavar, hanem a tudat, hogy ilyen állatok száguldoznak a kornyeken, nem szeretnek ártatlan áldozatokat! Nagyon csodálom, hogy nem állítottak le a dolgot, nem tudom, hol a rendőrség ilyenkor. Valakinek tapasztalat?
2016. okt. 21. 23:52
 1/10 A kérdező kommentje:
Pl.eleg, ha azt mondom, hogy hallom, vagy oda kene mennem, hogy pontos helyszínt mondjak? A dolgot nehezíti, hogy féléves babam van. Az imént majdnem nekiindultam, de pont akkor sirt fel...
2016. okt. 21. 23:56
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

A közlekedési alosztályon jelentsd be, kiküldenek majd egy figyelőegységet. Ha valamit, trafizni azt nagyon tudnak a policájok, ezen kívül semmi másra nem jók.

Amúgysem kell túlzottan aggódnod, kedves Kérdező, majd egyszercsak valamelyik kőkemény streetracer felkenődik az út menti fára, és ott lesz vége az utcai rallizásnak.

2016. okt. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem oket sajnalnam, hanem az esetleges ártatlan áldozatokat, csaladtagjaim is élnek a kornyeken, de bárkit, aki az útjukba kerül. Mondjuk csodálom, hogy rajtam kivul mas nem hallja...? Es sosem járnak erre rendőrök...?
2016. okt. 22. 00:05
 4/10 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem más is hallja, csak egyrészt egyedül nem volna jó ötlet odamenni és elküldeni őket a halál fszára, hacsak nem vagy 2 méteres behemót díjbirkózó, másrészt tudják ők is, hogy addig jár a korsó, amíg el nem törik, előbb-utóbb egymásba rohan két streetracer, és szépen a túlvilágra segítik egymást.

Én se sajnálom ezeket az ütődötteket amúgy, tele van a közút ilyen szánalmas önjelölt autóversenyzőkkel, ezek okozzák a balesetek zömét is, és persze mindig a vétlen sofőr hal meg, nem ők...remélem felkenődnek valami szilárd tereptárgyra minél hamarabb...

2016. okt. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Mikor hallod? Én Budakalászon nem hallom
2016. okt. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Bekasmegyeren. De akkor nem tolhatjak az auchan parkolóban (meg arra is gondoltam), mert azt lehetne Budakalaszon hallani. Bar elvileg ezt is. Nem elküldeni akarom oket, hanem megtudni, hol csinaljak. Mar vagy ket oraja megy a buli.
2016. okt. 22. 00:32
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
Az a legjobb ha kihívod a rendőröket hogy ők is hallják és lássák a dolgot.Ez olyan mint a csendháborítás.Tudom mit érzel kérdező mert én nekem is volt részem ebben az "élményben" Igaz nem súrún csikorgatták a kereket a hülyegyerekek de akkor is nagyon idegesítő volt és ha egyszer kimentek a pályára rallizni akkor egész nap csinálták....Hogy szakadna meg az ilyen
2016. okt. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát a rendőrségnél lehet próbálkozni (ne a segélyhívót terheld viszont,inkább a helyi kapitányságot hívd), de pontos helyszín híján elküldhetnek.
2016. okt. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hallja más is, csak nem érdekli őket, mert mindenhol vannak ilyenek. A rendőrök meg mindig ép akkor vannak arra mikor nincs ott senki, vagy hiába látják is meg, bizonyíték híján pont cseszhetik, meg lelépnek előlük ha nem épp Ladával szarakodnak, hanem komolyabb autóval.

Bejelentést teszel, de előtte jó lenne ha egyszer elmennél megnézni hol is van épp, nincs barátod vagy kocsid? Csak egy kört menni arra. Beszélni a szomszédokkal, mert többes feljelentés esetén már nagyobb eséllyel foglalkoznak vele.


Vagy vársz a természetes szelekcióra. Itt krosszmotorosok voltak évekkel ezelőtt, bár itt el is kapták a rendőrök őket nem egyszer, de 40-90 ezres bírságok repültek és húzták tovább a gázt. Aztán az egyik úgy elnyalt, hogy két hónapig kórházban volt, azóta nem hallani egy motorhangot se.

Bár a Megyeri híd azért lakottabb részen van, ha valaki fel is kenődik a falra, jön helyébe másik, nem úgy mint vidéken pár krosszos hülyegyerek akik megijednek és többet nem ülnek motorra.


Azért azt ne jelentsük ki, hogy ők okozzák a legtöbb balesetet, mert hülyeség. Vélhetően jobban vezetnek sok hétköznapi nyomorultnál akik vergődnek az úton és észre se veszi, hogy tiltótáblánál megy át vagy kereszteződésen, mintha egyenes út lenne vagy épp megy 40-nel a hetvesen táblánál és buszok, teherautók előzgetik meg kínjukban a legvállalhatatlanabb helyzetekben.

2016. okt. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Senki nem mondta, hogy ok okozzák a legtöbb balesetet, de a többiek perpill nem érdekelnek. A természetes szelekciorol meg mar feljebb kifejtettem a véleményemet.
2016. okt. 22. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!