Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Az egészségügyin mit kérdeznek...

Az egészségügyin mit kérdeznek, hogy zajlik le a vizsga?

Figyelt kérdés
2008. okt. 7. 06:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól tudom 3 tétel van, azokból kell húzni, és egy adott tételen belül 3 kérdésre kell válaszolni, esetleg szemléltetni.

Pl.: újraélesztés bábun, nyomókötés elhelyezése, hogyan távolítasz el idegen testet a szemből, meg hasonlók.

Ne izgulj, én mindenféle előkészítés nélkül tettem le ( biosz szakon tanulok ;)

2008. okt. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
hàt nàlunk nem volt semmi.egyet kellett hùzni egy kupacbol es volt egy adott szitu es meg kellett mondani mit csinalnal.a babu bent sem volt a teremben, szal nem hiszem h valakitol is kertek volna, es eleg volt par ertelmes mondatot mondani.valtozo hogy mennyire veszik komolyan mert tudjak h a legtobb ember hamarabb hivja a mentot mintha maga nyulna serult emberhez
2008. okt. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én augusztusban vizsgáztam. Nálunk az volt, hogy előtte egy héttel mindenki megkapta az összes szituációt, egy foglalkozás keretében mindegyikre válaszoltunk, és ezt kellett megtanulni. Aztán a vizsgán bementünk, mindenki kapott egy tételt, elmondta, és ennyi. A lapon ugyan volt A és B tétel is, de a B-t el se kellett mondanunk. És azok is átmentek, akik semmit nem tudtak...olyan kamu volt az egész.
2008. okt. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Idén augusztusban vizsgáztam, nekem olyan volt, hogy kötelezően bekellett mindenkinek mutatni a lélegeztetést a bábun, és egy személyen a stabil oldalfekvést. Majd húztál egy kártyát, azon két szituáció volt, azt elmondtad és ennyi.
2008. okt. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!