Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hegyeshalmi határátkelőhelynél...

Hegyeshalmi határátkelőhelynél egy autópálya matricát forgalmazó bódé telefonszáma érdekelne?

Figyelt kérdés

Németországból hazafele egy havi autopalya matricat vasaroltam, mire visszaerkeztem egy 120 euros csekk vart, buntetes mert nem vettem autopalya matricat. Felhivtam az interneten megadott telefonszamot, ami egy rendeszeti egyuttmukodesi pont hogy a rendszerbe nezzek meg hogy vasaroltam matricat. Erre a valasz, hogy ok nem tudjak fel kell hivni a hegyeshalmi matricat forgalmazo bodet de telo szamot nem tudnak adni csak a tudakozo. Ezutan megkerdeztem, hogy akkor ket buntetesre kell e szamitani mert visszafele is ugyanazzal a matricaval jottunk, es azt mondja h olyan buntetest nem lat. Felhivtam a tudakozot ok megadtak ugyan azt a szamot. Ilyenkor mit tegyek? Nem azert dolgozok hogy mas hibaja utan fizessek be 50.000 ft ot.

Ha valaki tudja ennek a matricat forgalmazo helynek a telefonszamat azt megkoszonnem ha elkukdene.



#telefonszám #autopálya matrica #Hegyeshalmi hataratkelohely
2017. febr. 3. 11:07
 1/4 anonim válasza:
26%
Minek vettél bódéba? Simán lehet telóról venni. Üdvözöllek a 21. században!
2017. febr. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ezt nem értem. Ha vettél matricát, ahhoz tartozik egy szelvény, papírod van róla, azzal igazolod, hogy volt jogosultságod. Megvan ez a papír?
2017. febr. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Azert nem vettem mert a hazaut hirtelen jott egyik orarol a masikra.

A szelveny megvolt meg itthon anyukam ki nem mosta. Szoval ez igy nagyon jol osszejott az egesz. De egyebkent minden ilyen szelvenyt elszoktam tenni

2017. febr. 3. 12:07
 4/4 anonim válasza:

Attól hogy hirtelen jött telefonon két perc lett volna

Nem a zsebedben kell hagyni, így jártál, tanultál belőle máskor jobban elteszed vagy mobilon/neten veszed meg

2017. febr. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!