Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Tapasztalt sofőrök! 6 hónapja...

Tapasztalt sofőrök! 6 hónapja lett megvéve az első autóm. Megszokott utvonalakon jarok es kesz. Hogyan valtoztathatok ezen?

Figyelt kérdés
Tehat en félek uj utakon. De elhataroztam magam hogy GPS-el elmegyek oda ahol vettuk a kocsit majd vissza. Ez 55 perc meg vissza is. Szerintetek ez jo kezdés? Elso utam lenne ami tavoli es egyedul. Vagy hogy csinaljam?

2017. márc. 6. 02:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Mitől félsz? Vagy a jogsid csak adott utakon érvényes?

Az országban mindenhol ugyanazok a szabályok, legrosszabb esetben eltévedsz egy kicsit és akkor mi van?

2017. márc. 6. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Eddig ha mentem hosszabb utakon ami nem ismert csak bnommel mentem mert ugye GPS Navigacio nem megy hogy figyeljem azr is plusz a sávokat..tablakat. vagyis GYAKORLAS KERDESE szerintem. Kerlek segitsetek. MINDEZT A BNOM TUDTA NElkul akarnam mert szivinfarktust kapna ha megtudná

. ...



Vagy kisebb táv legyen elsore ami teljesen uj de probatétel is egy5

2017. márc. 6. 02:37
 3/14 A kérdező kommentje:

Igazad van

... sajat magam húzom h nem megy meg ilyenek

2017. márc. 6. 02:37
 4/14 A kérdező kommentje:
Ja am Skociaban elunk. :D magyarban csak jogsiztam. Itt meg mar van egy kisebb tapasztalatom
2017. márc. 6. 02:39
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
Mondjuk hogy hogy lehet ilyen beszari felfogással barátnőd, az rejtély számomra.
2017. márc. 6. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom miert kevered a 2 dolgot.

En csupan egy egyszeru kerdest tettem fel hogy hogyan kezdjem el.


En sem tudom elkepzelni egy ilyen bunko trollnak hogyan lehet baratnoje. Mar ha volt. :D

2017. márc. 6. 02:46
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de szerintem valami lelki szakember kellene neked.

Akárhányszor mentem új helyre, persze kicsit izgultam, de félni???? Az már túlzás. Jártunk versenyekre, volt, hogy eltévedtünk, kérdezni kellett, stb. De nem remegett a lábam, hogy jaj Debrecenben kell vezetni, de én meg Kecskeméten lakom, most mi lesz?

Mi lenne? Ahogy mondták, a szabályok ugyanazok (Skóciában is), max eltévedsz, de majd visszatalálsz.

2017. márc. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Gyakoroljál vasárnap, akkor jóval kevesebben vannak az utakon.
2017. márc. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Beviz Elek ***** válasza:

Ne haragudj hogy ezt mondom, de szerintem túl sokar görcsölsz és töketlen vagy. Azt még megértem ha gps nélkül rosszul tájékozódsz és ezen szeretnél változtatni, de hogy a képedbe nyomott gps-re nem mersz ránézni mert félsz hogy leesel az útról, na az már meleg... Tükröt hogy nézel?


Fölösleges stresszelni, ha elnézed a sávot, akkor 2 megoldás van.

1: tovább mész, a következő lehetőségnél megfordulsz (vagy kis utcán átcsapsz)

2: kiteszed az indexet (kormány bal oldalán lévő kar) és megvárod míg beengednek

2017. márc. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"En csupan egy egyszeru kerdest tettem fel hogy hogyan kezdjem el."


Mondjuk indexelsz, és lekanyarodsz a megszokott útról. Szerintem kezdésnek nem lesz rossz.


És amikor annó a megszokott utakon mentél először??? Az hogy volt?

2017. márc. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!