Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Nagyon durva hogy már kétszer...

Nagyon durva hogy már kétszer megbuktam forgalmiból?

Figyelt kérdés
Szolnokon vizsgáztam. Egyszer átmentünk a záróvonalon, bukta. Másodjára egy eltakart, ill. megrongált "behajtani tilos" táblánál behajtottunk. A kategória A1 (125ccm) Egyik sem az én hibámból történk, mivel mindig utolsó voltam. 2en megyünk, egyik elöl, másik hátul. Szerinted ez durva? Tökre le vagyok törve b@sszameg. Persze, lehet mondani hogy birka vagyok (azis:( mivel követem a hülyeségbe:( Mit csináljak? Annyira szar:( az egész életkedvem odaveszett.
2010. máj. 14. 21:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Kitartás. Majd harmadszorra sikerülni fog.
2010. máj. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Úgy van, kitartás!!!
2010. máj. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
Barátom is annyiszor:D Harmadjára sikerült:D Szóval ha neki ment biztos neked is fog:D
2010. máj. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Negyedszerre mentem át, ráadásul az oktatóm rugott-ütött. /talán éppen ezért/ Nem adtam fel, eszembe se jutott. Legközelebb kicsit jobban koncentrálj!
2010. máj. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, én is kétszer buktam, ráadásul a másodiknál majdnem elcsaptam egy idős nőt, mert ott kolbászolt a zebrán. Utólag már nevetek az egészen, de akkor nagyon felidegesített, direkt intettem is, hogy menjen, mert nem tudta eldönteni, mit akar. Aztán ő is intett, hogy menjek csak én, végül egyszerre indultunk el. Az első vizsgáról meg elkéstem, ideges is voltam meg túl akartam lenni az egészen és átmentem a piros lámpán :) mert benéztem, ugyanis jobbra volt csak zöld, szembe piros volt és nekem arra kellett mennem.
2010. máj. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatásotokat. Az egészben még az a szomorú hogy: az uj vizsga kérése 11.000Ft + 2szer 1950Ft Azért ez nem kis pénz...
2010. máj. 14. 21:49
 7/15 anonim válasza:

nekem még csak M kategóriából van jogsim, de azért leírom a véleményem(:

a forgalmin tisztára megijedtem, mert egy se**fej volt a vizsgabiztos, elöttem is mentek, de próbáltam nem őt nézni, és magamra koncentrálni, ő megbukott, én nem(:

+ fel a fejjel!! SIKERÜLNI FOG!

2010. máj. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Sikerülni fog, ne aggódj. Engem is megvágtak, Angliában vizsgáztam A kategórián, és szembe fordultam a forgalommal. :)

Vigasztaljon az, hogy itt majdnem 40ezer Ft a vizsga...

2010. máj. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

ne lógasd az orrod.egy haverom 9-szer bukott meg rutinon,mégis van jogsija.

én is többször megbuktam,azóta is teherautó sofőr vagyok.

2010. máj. 15. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem gondoltam, hogy már ilyen durva árak vannak... mondjuk 10 éve sem volt olcsó, de ez kész vagyon, sajnálom.

Amúgy ahogy járom az utakat, rutinosnak számító sofőrök is sorra buknának meg ilyen vizsgákon. Sok sikert a következőhöz.

2010. máj. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!