Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha megbuktam forgalomba akkor...

Ha megbuktam forgalomba akkor hány órát kell vegyek?

Figyelt kérdés

"B" kategóriás jogosítványról van szó. Forgalomba meghúztak. Hány plusz órát kell vegyek? mi a minimum?

Okoskodók kíméljenek...


2011. júl. 17. 00:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, 10 a minimum.
2011. júl. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én most vizsgáztam le nemrég, elsőre én is megbuktam. Nekem 4 órát kellett vennem, ha jól emlékszem. Ahogy hallottam egyébként ez szerződésfüggő. Vannak ismerőseim akiknek egyet sem kellett.
2011. júl. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nekem az oktató ha jól emlékszem 27 ezret mondott. Ebből 11 ezer a vizsga és marad 16 ezer amit le kell vezessek. 3 200 ft / órába vagyok. Ez pontosan 5 darab óra :) Akkor változó...

köszönöm a válaszokat (Y)

2011. júl. 17. 00:46
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem kötelező egyet se. Én vettem kettő órát, de csak azért, mert 2hétre rá adták a következő időpontot kb. és, hogy ne essek ki a rutinból.
2011. júl. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyet sem kötelező.
2011. júl. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
teis buktál? éniss pont ma:/ nekem 6ot
2011. júl. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Elsőre buktál?? Én igen :S :S Remélem nem is fogok többx...
2011. júl. 22. 15:43
 8/8 anonim válasza:
Ha megbuksz legalább 1 órát kell venned, mert a "vizsgaórát is meg kell venni" a vizsgadíjon felül. Sajnos nem 1szer tapasztaltam.
2011. júl. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!