Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha nem állít meg a rendôr...

Ha nem állít meg a rendôr amiért nem voltam bekötve, utólag küldhetnek csekket? Vagy a helyszínen meg kellett volna állítania?

Figyelt kérdés
Ma kb 2 percre beültem a kocsiba és nem kötöttem be magam. Szemben az út mellett 3 rendôr is állt a kocsi mellett, és szerintem észrevették, hogy nem vagyok bekötve. Ilyenkor kötelességük megállítani, és figyelmeztetni, vagy csak simán kiküldhetik a büntetést? Köszi a válaszokat!

2017. máj. 3. 23:11
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Ha nem rögzítette az új okoskamera (ami állítólag erre is képes) és meg sem állítottak, akkor nem fognak megbüntetni
2017. máj. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8%
Ha volt az autójukba trafi, akkor megy a bünti.
2017. máj. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Abban a 2 percben is összetalálkozhatsz valami részeg barommal, aki rommá zúz téged. Szóval ennyire nem lehetsz lusta...
2017. máj. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

"Ha volt az autójukba trafi, akkor megy a bünti"


Hülyeseg!De azert latszik mennyire jol tud műkodni a rendőrségi propaganda,csak akkor már a baromsag terjesztése helyett valami értelmeset/hasznosat kéne inkább terjeszteniük......pl hogy nem azert kell magad bekötni hogy ne büntessenek meg,hanem azert hogy ne dögölj már meg feltétlenül ha baj van!

2017. máj. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22%
Hülyeség??? Véda kamerával simán rögzítik a be nem kötött biztonsági övet, az objektív felelősség elve alapján pedig mehet a büntetés.
2017. máj. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ugyan,hagyjuk már.......

Te hallottál már egyaltalan olyan esetről akit valoban megbuntetett (raadasul jogosan) a véda az öv miatt!?!?

Arrol nem is beszelve hogy egy mozgó jármüvön belül,aminek raáadasul csillog meg tükröződik a szelvedője nincs az a kamera amivel meg lehet állapítani hitelt érdemlően hogy most valaki be van kötve vagy nincs!főleg ha mondjuk az illetőn az övvel megeggyező vagy ahhoz közeli színű ruha van!Nem kell ám minden népbutításnak bedőlni amit a media állít!

2017. máj. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6%

Igen engem egyszer telefonnal, és egyszer öv miatt.... 30.000+ 30.000.

Köszönöm a lepontozást, innentől segítő szándeku valaszomat befejeztem. Ha.mar midenkeppen lepontoztok akkor inkább elkuldok mundenkit ak.va anyjaba, es akkor legalább okot is adok rá.... az egyik 0%-os. Onnan feljebbről.

2017. máj. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!