Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Álmosság vezetéskor. Milyen...

Álmosság vezetéskor. Milyen tippeket javasoltok?

Figyelt kérdés

2017. jún. 2. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a rágó vagy cukorka szokott segíteni.

Ha már az se segít, akkor megállok és szúnyokálok egy fél órát.

2017. jún. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nagy okosság nincs. Rádió, kávé. Szotyola, beszélgetős műsorok a rádióban, kabaré. Ha olcsón megteheted és van kivel dumálni éjjel, akkor telefonálás, CB rádió, az nagyon jól ébren tart.


Ha semmi nem használ: alvás. De már álló kocsiban.

2017. jún. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ablakok lehúzása, a menetszél fog fújni az arcodba, és az felébreszt egy kicsit. De hosszú távon ez is álmosít. Mozgolódás az ülésben, fűtést mindenképp kikapcsolni, és olyan hőmérsékletet csinálj, hogy szinte fázzál az autóban. Rágjál valamit, közben beszélj, ha nincs kivel, akkor magadban is.
2017. jún. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Beviz Elek ***** válasza:
100%
Álmosságnál a hangos zene, mozgolódás segít. Énekelj, igyál, stb. Bealváshatáron pedig gyorsan meg kell állni.
2017. jún. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

Meg persze víz fogyasztás. Sokan kihagyják ezt a tippeknél. Egyszer volt ,hogy időre mentem és valami angol zene ment a rádióba, én ha angol szöveget hallok valamiért mindig elszundítok ( nem tudom miért van, de nem kamuzok ) el is sikerült aludnom egy picit, arra lettem figyelmes, hogy lesodródok, gyorsan korrigáltam. Na azóta sd kártyán hallgatom a zenéket. meg egyszer volt olyan, hogy nem tudtam este aludni suli után mentem haza, erre csak-csak nem tudtam a szemem nyitva tartani, akkor jól jött a hideg víz ( nyáron mindig van hűtőtáska a kocsiba víz+müzli+banán ) :)


Balesetmentes közlekedést!

2017. jún. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

"alvás. De már álló kocsiban."


Már azt hittem ez senkinek sem jut eszebe...Az en velemenyem: ha valaki almos, hosszutavon ne vezessen...

2017. jún. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem a nagyon hideg (18 fok) jött be, nyomatni kell a klímát ezerrel.
2017. jún. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7-es! 18 fok nem jó, mert ha künn legalább 7 fokkal melegebb van kiszállsz és megfázol. Ezt még tanítják is :) szóval legyen inkább olyan 4-5 fok eltérés hidd el sokat jelent az a 2 is.
2017. jún. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm Nektek! Mindenki tanácsa nagyon hasznos lehet! Gyakorlatilag ÉLETEKET mentenek!
2017. jún. 3. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!