Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Elkapott a rendőr, megbüntethe...

Elkapott a rendőr, megbüntethet még? 50ccm

Figyelt kérdés

Nen reg elkapott a rendőr , jogsi nelkul mindenfele papir nelkul 2 szemelyel (rajta buko nem volt) , uldoztek vagy 200 meteren utana megalltam , kertek az adatokat nev szuletes lakcim leirtak ezeket egy papirra .

Falun tortent folduton, a rendorok ismernek minket haza kellett tolnom a motort azt mondta 6 vadpont miatt tudna feljelenteni.

Ja es meg leirtak a motot adatait .

Utana hazamentek szuleimhez akiket az egyik falubeli rendorismert a 3 kozul es megbeszeltek h ilyet nem szabad .nem mondta konkretan h megbuntet vqgy eltilt.

16 f

Johet e meg kesobb a csekk? Nem irtam semmit ala szemelyit se , semmit nem latott..



2017. jún. 2. 21:02
 1/10 A kérdező kommentje:
A jogaimat se ismertette semmi , az egyik jol leorditott
2017. jún. 2. 21:06
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem lesz több következménye - mindaddig, amíg mégegyszer el nem kapnak BÁRMIÉRT. Mert falusi rendőr nem felejt. Nem felejti, hogy egyszer rendes volt veled és nem jelentett fel, és mocskosul pipa lesz, ha ezek után te megint szarsz mindenre és mindenkire.
2017. jún. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Megfogadtam hogy megcsinalom a jogsit es addig nem ulok fel ra, tanultam belole.

De akkor tuti nem jelent fel, meg nem lesz kovetkezmenye ?

Masok is irhatnak akikel volt hasonlo

2017. jún. 2. 21:15
 4/10 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:


A jogaimat se ismertette semmi"


Miért kellene a jogaidat ismertetni? Nem egy amerikai filmben vagy, hanem Magyarországon! :)


"nem mondta konkretan h megbuntet vqgy eltilt."


Ettől még feljelenthet. Az eltiltás már meg volt, hiszen tolnod kellet a motort hazáig, azt meg jogsi és sisak nélkül is szabad kismotor esetében. A közhiedelemmel ellentétben az intézkedő rendőr nem a jogsiszerzéstől, hanem a cselekmény folytatásától tilt el.

2017. jún. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

4. Vagyok megint:


Engem kb. 10x kapott el a körzeti meghízott, igaz még 1981-82 években. Mindig kiszedette a szelepeket a kerekekből, és eltörte a gyertyapipát, úgy tolatta haza a motort. Addig nem is volt gond, amíg egyszer nem próbáltam lelépni előle, de akkor berágott és feljelentett. Mehettem anyámmal a gyámhivatalba...

2017. jún. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ez igaz hogy attol tilt el.

De ismerem a rendort es azt mondta nem jelent fel.

2017. jún. 2. 21:21
 7/10 A kérdező kommentje:
Hat nem is tudom hogy gondoltam hogy ellogok ,de megijedtem . Ez az elso ilyen esetem remelem nem fog..
2017. jún. 2. 21:24
 8/10 anonim ***** válasza:

Amúgy eltilthatnak a jogsiszerzéstől.

Ha jófej a rendőr, akkor nem az a célja, hogy megszivasson, hanem hogy tanulj a hibádból.

Ha legközelebb is szabálytalankodsz, akkor a rendőrnek ez úgy jön le, hogy a mostani figyelmeztetésből nem tanultál, tehát keményebb büntetést fog alkalmazni, vagyis feljelent. Akkor meg számíthatsz pénzbírságra,

és néhány hónap eltiltásra a jogsiszerzéstől


Egyébként jó ha tudod, hogy smkp-on egyáltalán nem szabad utast szállítani.

2017. jún. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nem lehet.

Hat szerint tuti az volt a celja hogy megleckeztessen es tanuljak belole. Szoval remelem nem lesz semmi..

2017. jún. 2. 22:26
 10/10 anonim ***** válasza:
37%

"uldoztek vagy 200 meteren utana megalltam"


Előttem van az akció-ahogy 37 kmh-val tiporsz a tányérfejü elől a kukoricásban XDDDDDDDD

2017. jún. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!