Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Van arról statisztika hogy...

Van arról statisztika hogy hetente hányan halnak meg Német autópályán a sebesség miatt, vagy ott teljesen más a közlekedés kultúra mint idehaza?

Figyelt kérdés
Ha itt is bevezetnék azt a rendszert, mennyire nőne az elhalálozások száma?
2017. aug. 20. 23:42
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

A magyarnak sosem elég az ami van úgyhogy bőven jó a mostani rendszer

Az autópályákat kellene feljavítani egyszer, másszor nem lehet kiszűrni hogy a hülyék és az eszetlenek ne menjenek fel

Az a lényeg ami a németeknél működik hogy mehetsz akármennyivel csak ésszel és vigyázzunk egymásra ugyanakkor fogadjuk el vannak tőlünk gyorsabbak valamint lassabbak is...

Megmondom az őszintét én úgy 150 körül utazom azonban ha ennyit megengednének akkor még gyorsabban mennének

Ma is volt egy baleset az autópályán: senkinek eszébe nem jutott a mentősávot kialakítani ehelyett az autósok negyede behúzott a leállósávba azért hogy előnyre tegyen szert... Aztán még ez előtt amikor a sor végéhez értem utolsóként már villogott bőven a vészvillogóm hogy nem tudok tovább menni meg kell állnom erre majdnem rám futott a mögöttem lévő szóval vannak bajok.

2017. aug. 21. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Teljesen mas a kultura es jobbak az autok is. Ha faradt a sofor, szarabb a verda, nem jok az utviszonyok egyszeruen lassabban mennek.


Magyarorszagon mindenki padlogazzal nyomna a sok bontoszokevenynek...Raadasul a jobbra tartast a tobbseg hirbol sem ismeri...

2017. aug. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt hozzá tenném, hogy a német autópályán, ahol nincs sebességkorlátozás, ott is az ajánlott sebesség a 130 km/h. Ha pedig egy baleset része leszel (pl követési távolság nem tartása, ráfutásos baleset), netalán okozol, akkor elég szigorúan elővesznek, hogy mennyivel mentél.
2017. aug. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Magyar autópályákon zsúfoltság esetén figyelmetlenségből keletkeznek ütközések, általában ráfutásosak. A figyelmetlenségbe beleértem a túl közeli követési távolságot.


Az is igaz, ha valaki kellő mértékű követésit tart, akkor biztosan bevágnak elé, így ismét nincs biztonságos követési távolság. Agyrém, ami folyik az M3, M7-es pályákon. De nem sokkal jobb a Budapestet elkerülő sem.

2017. aug. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Németországban élek itt kevés baleset van mivel az utak jók , semmilyen hulladék csekmet taragcsal még a ház elöl se mehetsz el meg más kultura mint otthon itt mindenki nyomja a gázt . De nem is rommá rohadt félig szét eső kocsik vannak. Engem azért meg vágtak 100eurora mert a hátso ablakomon volt egy repedés nem annyira feltünően , de igazuk van itt csak 100++%os kocsival lehet menni
2017. aug. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vezettem párszor Németországban, nagyon ritka volt, hogy sikerült 130 fölé gyorsítani. Nagy a forgalom, a nagyobb városoknál rendszeresek a dugók, sok az útfelújítás is.
2017. aug. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Időpont ma 13:06


Ez nyilván a német rendszámosokra vonatkozik, amit írtál. Mert pl a sztráda tele román, bolgár, magyar bontószökevényekkel, amik majd szétesnek. Szóval, hogy kik vehetnek részt és mivel, az csak a belföldiekre szabályozott...

2017. aug. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Német bérekkel könnyű állandóan a legújabb Bmw-ben feszíteni. Idehaza 100-200 ezres bérből csak a levetett német szarra, meg a tákolt tragacsra futja és ezért semmi értelme a pályás sebesség emelésnek azért hogy néhány milliomos ott veresse büntetlenül . Úgyis ki fognak menni elé féktávon és nem fognak lehúzódni előle két kamion közé ,mert a külsőben konstans kamionsor halad 90 -el , és kész a baleset.
2017. aug. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!