Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Sebességkorlátozás betartása?

Sebességkorlátozás betartása?

Figyelt kérdés
Ma megbüntettek gyorshajtásért! Oké elismerem! A kérdéseim is felesleges, de muszáj kiadnom magamból. A büntetés után igyekeztem betartani a sebességet, de baromi nehéz, ha az ùt lejt, emelkedik, kanyarog. Egész ùton a mutatòt bánultam. Teljesen elvonta a figyelmemet! Más ezt hogy oldja meg?

2017. aug. 26. 18:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

rutinnal


de komolyan, én spec a motor hangja a sebességfokozatból. ebből tudom kb mennyivel megyek

2017. aug. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mas ezt ugy oldja meg, hogy odafigyel. Hogy kanyarog az ut meg a mutatot kell figyelni? Nahat.... Ha nem megy egyszerre tobbfele figyelni, nem muszaj vezetni, jarhatsz bringaval.
2017. aug. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
az adott sebességfokozatban lévő motorhangból. így talán szebb megfogalmazás :D
2017. aug. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%
Egy kis rutinnal az elhaladó táj látványából is tudni fogod. De a gázpedál állásából is. De ha nagyon nem megy az órára való figyelés lehet tempomatos kocsi kell neked.
2017. aug. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
32%

" Más ezt hogy oldja meg?"


Akinek nincs tempomat a kocsijában az általában sehogy, vagy gyorsabban megy vagy lassabban. Kimész a 4-es főútra, azon a szakaszon ahol 90km/h a megengedett csak a román kamionok járnak 90-nel ( a 70 helyett) szinte az összes személyautó előzi őket. Akik a többieket meg a kamionok előzgetik :D


Egy átlag országúton a nagy többség nem tartja be a limitet.

2017. aug. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%

Nem értem a kérdést. Aki már vezet egy ideje, annak nem kell néznie a mutatót. Én érzem, hogy mennyivel megyek. Ha nem is teljesen pontosan, de úgy plusz/mínusz 5 km pontossággal.

Ha meg kanyarog az út és szintkülönbségek is vannak, akkor sokat kell váltani is. Abból is tudom, hogy mennyivel megyek, hogy hányasban van a váltó.

2017. aug. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha érzem, hogy gáz nélkül gyorsul, akkor visszaváltok egyet. És akkor pont jó lesz lejtőn.
2017. aug. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
74%
50-es táblánál 65-től büntetnek. 90-esnél talán 115-től, de lehet rosszul emlékszek. Azért +15km/h különbséget azt nehéz nem észrevenni, ha érted mire gondolok.
2017. aug. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Figyelek a trafizo rendőrökre :) ennyi. A km óra bambulasa veszélyes
2017. aug. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
18%
#8 nézz utána megint
2017. aug. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!