Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » "Halál az állatkínzókra! "...

"Halál az állatkínzókra! " matricázás egy fekete terepjáró hátsó szélvédőjén. Mennyire igazoltatnának így?

Figyelt kérdés

Tudom hogy fáj sok embernek az igazság és a tény, hogy ez a dolog ma elburjánzott, lehet itt jönni azzal hogy más embernek miért kívánok rosszat, hát azért amit elkövetett, és a drága édesanyjának is hasonló jókat amiért nem nevelt egészséges lelkű embert belőle.

Ezt ugyanígy elmondanám akármelyik rendőrnek, mi veszteni valóm van? Azért mert szolgálatban van nem fogom a másik oldalamat mutatni és meghunyászkodni.


2017. szept. 14. 22:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%

Semennyire.


Amúgy te aztán nagyon egészséges lelkületű lehetsz úgy, hogy embereket akarsz ölni.

2017. szept. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy sok értelme nincs ennek a matricázásnak, csak elcsúfítod az autót. Az állatkínzók biztos össze fogják fosni magukat egy matricától.
2017. szept. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 D. Brasco ***** válasza:
100%
Napi kemény kérdésünket olvashatják.....
2017. szept. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szar lesz, ha ezzel az autóval fogsz elütni mondjuk egy őzikét.
2017. szept. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha az a matrica megfelel az egyébként előírt fényáteresztési kritériumoknak, akkor a rendőr sokat nem tud tenni. Arra viszont számíts, hogy minden egészséges értékrendű emberben visszatetszést fog kelteni bármely, "Halál a (...)-ra/re" feliratú matrica, mivel jóérzésű ember nem kívánja a vesztét senkinek. És ha már a témánál vagyunk: egy fenyegető matricánál ezerszer többet ér, ha inkább részt veszel valamilyen a témához kapcsolódí érzékenyítő kampányban vagy a gyerekeknek tartott tematikus foglalkozások megszervezésében. (Mondjuk az előadást ne te tartsd, mert a végén a kutyák fognak minket a vonóhorogra kötni.)
2017. szept. 15. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
4-es, jah, vagy egy nyulat, macskát...:D
2017. szept. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Keress fel egy pszichológust. És ne lepődj meg rajta, ha valaki egyszer megpaskol párszor. Mert ez még magukból az állatvédő érzületű emberekből is kiváltja a negatív ingert édes angyalom, mivel minket köpsz pofán a suttyó, trehány, paraszt stílusoddal...
2017. szept. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem van otthon egy "Én vigyázok a motorosokra" matricám. Hasonlít a "Baba a kocsiban" megjelenésűekre. Nem ragasztottam fel, pedig én tényleg mindig próbálok vigyázni rájuk. Nem hiszem, hogy ilyen módon kell üzenni.


Amit te akarsz kirakni, hasonló, csak jóval elvontabb. Ha szereted az állatokat, ragasszál fel egy aranyos vagy vicces képet róluk, ne pedig a negatív oldalát ragadd meg a témának.


Egyébként ez a szólásszabadság nevében megtehető, nem fognak érte igazoltatni.

2017. szept. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%

Ezzel annyit érsz el, hogy műszakin leszedetik veled.

Mert a hátsó szélvédőre nem lehet ragasztani.


AMúgy mit szeretnél ezzel elérni? Miért akarod összematricázni a kocsid?

2017. szept. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"ez a dolog ma elburjánzott"


Mire gondolsz? Az állatkínzásra?

Éppen, hogy erősen csökken, még ha nem is eléggé erősen.

Csak a tévék rájöttek, hogy az emberek többsége imád ilyen állatkínzós híreken szörnyülködni, ezért minden fellelhető esetből színes hírt gyártanak.

Nem lepődnék meg rajta, ha kiderülne, hogy némely esetet a tévések megrendelésére követték el. Azokat, amiknél nincs meg az elkövető.

(Én, mondjuk, tiltakozásképpen egyből a távkapcsolóra vetődöm, és átkapcsolok, ha ilyen hír kezdődik.)

2017. szept. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!