Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kinek volt már rosz élménye...

Kinek volt már rosz élménye német autópályán? Tényleg annyira rossz ott a közelekedés?

Figyelt kérdés
Csak olyan választ várok aki volt már ott)
2010. máj. 27. 21:23
 1/6 anonim válasza:
Mi átutaztunk Németországon mikor Angliába mentünk, de semmi rossz élmény nem volt. Jól haladtunk oda fele is, és vissza fele is. Jók arra fele az autópályák véleményem szerint.
2010. máj. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attol függ mit értesz a "rossz közlekedés" alatt... amugy semmi extra, azt leszámítva h ők "gyorsabbak", mint a magyarok. Ja és az auto müszaki állapota megfelelő legyen mert ott ha büntet a rendőr akkor nagyon büntet.
2010. máj. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk 2 éve húsvátkor. Nagyon hideg volt, szakadt a hó, és majdnem belefutottunk egy tömegkarambolba. De lehet, hogy az már Ausztriában volt.
2010. máj. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Évente többször is megyek Mo és Németország között ide-oda, de az autópályákon sokkal könnyebb haladni és a közlekedés sokkal biztonságosabb, mint MO-on egy másodrendü úton. Ott minden gond nélkül vezetek, de a kisebb utakon MO-on sokszor kerülget a szivbaj a tényleg rossz közlekedési morál miatt.
2010. máj. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Amugy hallottam h a kamionosok ott nagyon köcsögök és h leszorítják az embert.Nekem ajánlották h nagyon legyek ovatos és h mindig nézzek a tűkörbe.Jövőhétem vezetek először Németbe.
2010. máj. 27. 22:30
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi gondom nem volt. Olyan, mintha itthon vezettem volna. Itthon is vannak köcsög autósok és ott is, de ugyanúgy vannak rendes, előzékeny vezetők mindkét helyen.
2010. máj. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!