Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Érdemes végigmenni a motoros...

Érdemes végigmenni a motoros jogosítvány összes fokozatán?

Figyelt kérdés
27 vagyok, magas, jókötésű; motoros tapasztalatom viszont csak 50-es kismotorokkal van (Simsonok, robogók). Most felmerült bennem az igény nagyobb motor vezetésére. B-s jogsim van már jópár éve, arra ugye lehet tenni B125-öt (aminek az időtartama miatt megoszlanak a vélemények a vizsga sikerességéről). Egy 250-350-es géppel már szerintem szépen lehet túrázgatni. Arra gondoltam, hogy a 125-ös korlátozást(B125 vagy A1) kihagynám, nekimennék az A2-nek egyből. Jó a gondolatmenetem vagy először ismerkednem kéne a kissebbel is? Tapasztaltabb motorosok véleményére volnék kíváncsi.

2017. okt. 4. 13:41
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Azért is voltam bizonytalan, mert tényleg 0 tapasztalatom van nagymotorokkal. Anno nem szívesen engedtek a közelébe, mondván, hogy úgyse tudnám megtartani (mármint az úton, nem anyagilag) és ez elég erősen belémivódott. A végső cél egy Moto Guzzi California Jackal (igen régi vágyam), kezdetnek meg Yamaha YBR 250-re gondoltam.
2017. okt. 5. 09:50
 12/12 anonim ***** válasza:
Szuper motorok a Guzzik! Jó elgondolás az YBR250 kezdőnek, de akkor már ajánlanék neked egy Kawasaki EL250 Eliminatort, az hasonló stílusú és üléspozíciójú motor, mint Guzzi, otthonosabban éreznéd magad rajta a Kawa után. Sok sikert.
2017. okt. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!