Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ilyen kis cédula fogadott a...

Ilyen kis cédula fogadott a szélvédőn, ilyenkor mennyi a büntetés?

Figyelt kérdés

Várakozni tilos táblánál hagytam az autót kb 1 óra erejéig, s megbüntettek. Az a kis szokasos cetli került oda (Tiltott helyen várakozik....), viszont a helyszíni bírság van behúzva, csak az a furcsa, hogy nem kaptam csekket, semmit se , hanem csak odatették a szélvédőre.

Meg igazából se pecsét se semmi, hivatalos szerv név nincs azon a kis cetlin.



2017. okt. 23. 09:19
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ja igen, a rendőrség osztogatja, mindenféle azonosítás nélkül, számomra tollal odafirkantott 4 jegyű szám nem tűnik hivatalosnak, na mindegy, ennyi baj legyen...
2017. nov. 2. 22:01
 12/15 anonim ***** válasza:
#9: Pont ezért küldik ki postán is a büntetést... Ha lefújja a szél vagy elázik a papír, akkor honnan tudná az ember, hogy büntetést kapott?
2017. nov. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Értem, teljesen korrekt.
2017. nov. 3. 09:01
 14/15 anonim ***** válasza:

# 12


Állítottam én, hogy sehol nem küldik ki?

Én csak azt mondtam, hogy biztos ami biztos alapon érdemes utánanézni, ha nem akar feljelentést az ember.

Mert hogy nem mindenhol küldik ki, azt biztosan tudom. Apámat is bírságolták parkolás miatt, és ő nem kapott postán semmit. A csekk ott volt az ablaktörlő alatt. Ha elviszi a szél, akkor elviszi.

2017. nov. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Persze, lényeg a lényeg, nem lett nagyobb baj.
2017. nov. 8. 10:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!