Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mi értelme van a leállósávban...

Mi értelme van a leállósávban elakadásjelzővel előzni?

Figyelt kérdés

Az M3-ason láttam ezt a jelenséget, igaz először.

Egy fehér bajor csoda közepesen erős forgalom mellett "tolt" mindenkit a belsőben, aztán a belsőből átcsapott a leállósávba, ott benyomta az elakadásjelzőt, és 140-nél valószínűleg nagyobb tempóval villogott amíg ott ment, aztán visszatért, és ment tovább.Utána még egyszer a távolban láttam,hogy elakadásjelzőzik, a leállósáv magasságában, majd mikor visszatért kikapcsolta.


Kérdésem,hogy ennek mi értelme?Mit fog rajta segíteni, ki hiszi el hogy 140-el haladva ő műszaki hiba miatt tartózkodik ott?


2018. jan. 3. 21:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Játssza az agyát.
2018. jan. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Mert egy idióta, 0 önbizalommal, kisméretű pénisszel és sötétbarna bőrrel rendelkező agresszív állat azért.
2018. jan. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ebből vannak az olyan hírek a híradóban hogy leállósávban elcsaptak valaki...
2018. jan. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Leállósávban kell vészvillogni, hogy észrevegyenek. Gondolta, hogy neki ilyen műszaki hibája van, hogy beragadt a gázpedálja, és ezért vészvillogott :)))
2018. jan. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mr. Maffiózó úgy gondolja, hogy mivel drága autóval jár, bármit megtehet.
2018. jan. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
14%

Vagy éppen megszült a felesége és oda akart érni hozzá...


Vagy a gyereke leesett az emeletről...


Miért kell mindig rosszra gondolni?

2018. jan. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Molyember ***** válasza:
100%
Nincs értelme, és szívből kívánom az összes ilyen majomnak, hogy egyszer szálljon bele egy ott álló, ténylegesen műszaki hibás betonkeverő kamionba. Persze, a kamion sofőrje legyen biztonságos távolságban.
2018. jan. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért csinálja ezt így, mert paraszt módjára közlekedik.

Leállósávon ugye csak műszaki hiba miatt lehet tartózkodni forgalmi ok miatt nem. Ha feltűnik egy rendőr, csak megáll, felnyitja a motorháztetőt, aztán azt mondja, hogy hallott valami fura hangot a kocsiból és hibára gyanakodott, ezért húzódott ki. Elkerüli a nem eléggé magas büntetést.

2018. jan. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
57%
Azért csinálja, hogy kicsit észrevehetőbb legyen. Tudja, hogy szabálytalan és nem számítanak rá ott, ezzel csökkenti valamennyivel a balesetveszélyt (nem sokkal). Ugyanezért kapcsolják be a motorosok is a vészvillogót amikor az álló autók között gurulnak előre.
2018. jan. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyszer egy ilyen az autópályán torlódásnál majdnem belém jött egy ilyen "én leállósávon is mehetek fickó", holott egyértelműen jeleztem a vészvillogóval, hogy meg kell állni, erre nem sok hiányzott, hogy rám fusson.

Megállunk, ő nem használja az övét, majd fél perc elteltével látom, hogy behúz a leállósávba immáron bekapcsolt vészvillogóval... Hagyjuk, hogy milyen márka volt nem attól függ.

Nyugodtan le lehet pontozni, amiért nem azt írtam, amit sokan olvasni akarnak, viszont fenntartom, hogy nem szeretem, ha az életemmel játszanak.

2018. jan. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!