Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Csak engemet nem hoznak lázba...

Csak engemet nem hoznak lázba a gyorshajtók?

Figyelt kérdés

Nem tudnak érdekelni. Én attól ugyanúgy nagy kényelemben fogok vezetni.

Ha megelőznek, elférnek mellettem.

Ezzel csak én vagyok így?

Lehet, hogy hlye kérdés, mert egyéniség függő.

De úgy mégis.


2018. jan. 12. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor fogod még megkérdezni ugyanezt?


Tudod, lehetsz te is a fåsz rossz végén és adott esetben nem elhúz melletted a gyorshajtó, hanem a bal egybe vágódik, amikor nagy kényelmesen kanyarodsz ki egy szerencsétlenebb geometriájú kereszteződésben. Ha 60-nal jön, időben észrevetted volna, de 110-zel jött és nem tudott megállni. Még mindig nem zavarnak a gyorshajtók?

2018. jan. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

#1 Nem tudom, én még most kérdeztem meg először. Valakivel összekeversz. Többen írták már ki.


Ha jönnek szemből, kihúzódok az út szélére és lassítok.

2018. jan. 12. 15:52
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egyedül csak tégedET nem hoznak lázba a gyorshajtók.
2018. jan. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kerültem már ilyen helyzetbe, visszatolattam.
2018. jan. 12. 15:53
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez a pali:D

És akkor is ilyen nyugodt vagy, mikor mész az asszonnyal meg a gyerekkel? Simán lehúzódsz olyankor is?

Te tényleg ennyire hülye vagy?

2018. jan. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg téged nagyon is lázba hoznak, ha képes voltál ide egy kérdést kiírni róluk.
2018. jan. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor úgy tűnik ketten vagyunk. Engem sem zavar. Van, akinél én vagyok gyorsabb, van, aki pedig nálam. Kit érdekel...

Ha veszélyesen előz, az zavar (pont annyira, mint amikor valaki a megengedett sebesség töredékével poroszkál előttem).

2018. jan. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Végre egy normális ember, ha nem szorítanak le, nem sodornak veszélybe, akkor miért is kéne zavarjon az, ha a másik gyorsabban megy?
2018. jan. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem zavarnak, én elég magasan ülök a nyerges Scania fülkéjében, és nyugalommal tölt el az a tudat is, hogy 24 tonnás össztömeget megközelítve vagyok felrakodva, és úgysem tudok megállni, ha alám csusszan egy ilyen szerencsecsomag... Így aztán semmi stressz, semmi idegesség.
2018. jan. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!