Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ez miért elítélendő sofőr?

Ez miért elítélendő sofőr?

Figyelt kérdés

[link]


Először is tisztázzuk, hogy NEM volt szabályos. Oké. Én ezt elismerem, tényleg nem.

De most miért kellene elítélni, amikor senki életét nem veszélyeztette ezzel a megmozdulással?

Látta, hogy a járdán nem tartózkodott senki. Megkönnyítette a helyzetet. Ő szépen megkerülte...és akkor mi van? Az élet megy tovább.


2018. jan. 18. 19:34
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Engemet minden reggel hasonlóképpen előznek meg. A főútról szoktam bekanyarodni, ám a forgalom miatt nem megy ez olyan szaporán. Így a buszmegállóból előznők meg. Akár 5-en is egyszerre. És nem tagadom, én is így szoktam tenni.
2018. jan. 18. 19:35
 2/16 anonim ***** válasza:
59%
Ki ítélte el? Youtube-ra bárki kirakhat szinte bármit. Duplazáróvonal volt meg stb... de kit érdekel? Kikerülte és kész
2018. jan. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Én is ezt gondolom.

Megmutattam néhány ismerősömnek és ők ítéltek el.

2018. jan. 18. 19:43
 4/16 anonim ***** válasza:
71%

Igazuk is volt.

Ott egy kerékpársáv, és ha valaki pont a tükör holtterében jött volna és elcsapja? Vagy csak meglöki. Aztán csodálkozna, ha egy ilyen után egy kerékpáros kicsit megcipőzi a kocsiját.

2018. jan. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
18%
Hú, ez micsoda puffogás volt. Kikerülte... És?! Napi szinten előfordul mindenkivel.
2018. jan. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
14%
Ja igen. A 4-est is meg kellene rugdalni önbíráskodásért. Talán még nem élünk ennyire a Balkánon.
2018. jan. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 sanyinak ***** válasza:
91%

De veszélyes volt a manőver, mert ha a tolató autó picit nagyobb ívben fordul, akkor összeütköznek.

De leginkább az agresszív, türelmetlen vezetési stílus a probléma.

2018. jan. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
13%

Én nem ítélem el.

Nem kell feleslegesen állnia és még az Antarásnak is könnyebb volt így beparkolnia.

Biciklis meg nem jöhetett ott, annyira nem volt hirtelen a manőver.

2018. jan. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
37%
A 4. még sose vezetett kocsit ezért nézzük el neki. Megsúgom ilyen manővernél a kocsik oldalán vagy egy tükör amit visszapillantónak hívnak abba szoktak belenézni vagy a fejüket jobbra fordítva megnézik van-e ott valaki. Semmi érdekes nincs a videóban. Kikerülte mindt ahogy bárki csinálta volna
2018. jan. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
24%
Nem elítélendő simán csak nem akar a semmiért állni. Bicajos meg nem terem ott a semmiből .
2018. jan. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!