Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mi volt ma éjjel az a két...

Mi volt ma éjjel az a két hatalmas robbanás Kelenföld környékén?

Figyelt kérdés
Ma éjjel 0:10 és 0:30 körül két hatalmas robbanást hallottam. Az elsőnél épp kapcsoltam le a villanyt, úgyhogy nem is láthattam a fényét, de a másodiknál felvillanást is érzékeltem. Nagyon ijesztő volt, még soha nem hallottam ehhez foghatót. Olyan volt, mintha valami bomba robbant volna fel közvetlenül a házunk előtt. Kinéztem, de nem láttam semmi furcsát. A kérdésemet pedig azért ide írom ki, mert hátha valaki arrafelé közlekedett, és látott valamit.

2018. febr. 26. 17:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Tűzijáték!

Biztos!

2019. dec. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
De ha tűzijáték lett volna, akkor legalább több pukkanás hallatszott volna, ha a fénye nem is. De csak egy durranás volt, de az olyan hangos, mintha kb. bomba robbant volna. Fényjelenség nem kísérte.
2019. dec. 29. 22:51
 13/14 anonim ***** válasza:
Besült tűzijáték: az szól iszonyú nagyot - és nem világít!
2019. dec. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Petárda is k*va hangosan szól. Gondolom ott dobhatták el a házad előtt csak mire kinéztél már elmentek.
2019. dec. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!