Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Meddig tarthat még?

Tete0123 kérdése:

Meddig tarthat még?

Figyelt kérdés
Kb tőbb mint 3 honapja elvettek sajnálatos modon ittas vezetesert a jogsimat. Kaptam egy levelet amibe csak az volt irva h ideiglenesen felvan függesztve. Ha netan kapom egy masik levelet h meg van a döntes. Akk számitsak.e arra h elvonhatjak kb 1 evre vagy ezt a 3 honapot bele számitva.kevesebb időre vonjak ell???

2018. márc. 9. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez már beleszámít. Gondolom lesz tárgyalás. Nekem, régen volt ilyen mopedből, vagy 25 éve. Akkoriban 1 év volt a minimum amire elvették, viszont a tárgyalás több mint 1 év után lett, így mondták, hogy kezdhetem is az utánképzést.
2018. márc. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi. És az után kepzes pontos mi volt es milyen aru volt?
2018. márc. 9. 20:53
 3/7 anonim ***** válasza:

Az '94-ben volt. Nem igazán összehasonlítható árban az a tizenezer forint.


Viszont úgy indult, hogy kresz teszt, majd az autósoknak vezetés, mopedeseknek akkor még nem kellett vezetni. Ha bukta volt, akkor újra vizsga.

Én átmentem, így egy ilyen egész hétvégés oktatásra kellett beülni, 2 témában. Egyik olyan általános volt, ahol mindeféle ember összejött akinek elvették valamiért(pl. baleset, szabálysértés stb.) a jogsiját, elmesélték a sztroit, levonták a konzekvenciát.

A másik csoport kimondottan az először elkapott ittas vezetők voltak.


Mindegyik egybként pszihológiai táma volt inkább, de a másodiknál megtanították, hogy hogy bontja le a szervezet az alkoholt, és hogy hogy lehet a legjobban és legnagyobb biztonsággal megsaccolni hogy meddig tilos vezetni.

Illetve kitértünk arra, hogy ki mennyit ivott, mennyi idő alatt, és mennyivel után szondázták, és számítással elég jól el lehetett találni a mért értéket.


Volt egy vicces sztori is. Egy gólyatáboros is volt velünk. Kérdezték, hogy az ivás időtartama?

-1 hét.

2018. márc. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A utan kepzes hetköznao vagy hetvegen volt?

Hehe><

2018. márc. 10. 06:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Úgy emlékszem hétvégén. De mondom, 94-ben még más szelek fújtak.
2018. márc. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2018. márc. 11. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A feltárás hétköznap volt, az u.k. pedig p-sz-v.
2018. márc. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!