Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » 1 hete tart a kocsi átíratása,...

1 hete tart a kocsi átíratása, és rendszámoztatása. Mi tarthat eddig?

Figyelt kérdés
Múlt hét szombaton vettem egy kocsit, kereskedőtől, aki vállalta hogy a nevemre is íratja. Akkor azt mondták kb szerda/csütörtök fele meg lesz és mehetek a kocsiért. Tegnap (csütörtök) felhívtam a faszit és azt mondta folyamatban van, nyugodjak meg, majd hívni fog. Ma péntek van de semmi hír azóta se. Mi tarthat eddig? Igazából csak foglalóztam a kocsit, nem is írtunk még adásvételit, nem is értem anélkül hogy akarja átíratni? Valami ötlet?

2015. máj. 22. 20:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Háááát,bepaliztak?

A névre íratáshoz kéri az okmányiroda az adásvételit.

Adásvételi nélkül,akár az én nevemre,vagy a halott nagyapám nevére is írathatják,te meg száguldozhatnál vele,nekem meg jönne a csekk.

2015. máj. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!