Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mennyi ideig tarthat maximum...

Mennyi ideig tarthat maximum egy személykocsi műszakiztatása?

Figyelt kérdés

2017. júl. 23. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:

A felkészítés vagy maga a vizsga?


Maga a vizsgafolyamat, onnantól hogy beleül a vizsgabiztos, beindítja és rágurul vele a vizsgasorra nem tart hosszú ideig, max. 20 perc.


Én nem tudok róla, hogy lenne hatóságilag szabott maximális idő, de az olyan nehezen meghatározható elemek, mint a fényképezés időigénye miatt nem is lenne életszerű.

2017. júl. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én előzetesre vittem, és amikor időpontot kértem úgy beszéltem meg velük hogy utána ha minden oké menjen élesre egyből ne kellej még egyszer visszamennem. Ez az egész történet papírmunkával együtt volt összesen 30 perc. Előzetesen minden oké volt, a vizsgabiztos mondta minden oké és megerősítésképp rákérdeztek hogy akkor mehet-e az éles, mivel mondtam hogy igen mehet, így már vitték is vissza az autót élesre pechemre pont akkor égett ki a hátsó féklámpa, a vizsgabiztos is látta hogy kiégett amikor előbb még jó volt, bár nem akarták hogy ezen múljon a dolog így kérdezték hogy van-e nálam tartalék, mivel volt, oda adtam neki gyorsan kicserélte mert nem akarták hogy én ott láb alatt legyek baleset védelem miatt stb... Aztán ezt lezavarták 2 perc alatt, az autó át is ment, megírták a papírokat és utána már csak fizetnem kellett.
2017. júl. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 lewega válasza:
Nálunk úgy megy, hogy reggel bevisszük a szervízbe, délután érte megyünk. Mi folyamatosan karbantartatjuk az autót, a vizsga napján szinte semmit nem kell csinálni vele.
2017. júl. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kisebb falvak erősebben pigmentált lakóinál van olyan lehetőség, hogy a kocsit se kell otthagyni, csak a forgalmit. :-))
2017. júl. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!