Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mennyire jó a KRESZ e-learning?

Mennyire jó a KRESZ e-learning?

Figyelt kérdés

Mennyibe kerül és mennyire megbízható?

Illetve ha sokat vagyok úton telefonon vagy tableten is tudom csinálni?(internettel)



2018. márc. 17. 18:51
 1/2 anonim válasza:
Szerintem még mindig többet érsz ha könyvből tanulod. Vagy órákat veszel. Én is ilyen e-learning en csináltam meg az egészet. Hát mit ne mondjak.... vannak hiányosságaim. Kb most ott tartok hogy elővettem a könyvet és újra kezdtem a tanulást.
2018. márc. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 2 évvel ezelőtt B kategóriát onnan csináltam, szeptemberben C-t tanterem + E-titán (vizsgára gyakorlás). Szerintem mindkettő jó, bár én az e-learninget jobban szerettem, akkor csináltam amikor akartam és gyakorlási (ráadásul naprakész) lehetőség is volt bőven. Sok sikert a jogsihoz! 19/F
2018. márc. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!