Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Volt már valaha autóbaleseted?

Volt már valaha autóbaleseted?

Figyelt kérdés
Mi történt? Megúsztad sérülés nélkül? Meg lett javítva az autó?

2018. ápr. 14. 20:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer hátulról nekem jöttek.

Kiengedtem a buszt, a mögöttem jövő meg nem tudott megállni.


Alig volt látható a sérülés, úgyhogy végül betétlapot sem töltöttünk.


Más nem volt eddig szerencsére.

2018. ápr. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Volt, zöldnél keresztben lesatuzott előttem egy autó a két sáv között, hídpillértől pedig nem fértem el mellette, külső tükröt kellett cserélnem meg a fényezésen volt egy kis javítanivaló. Sérülés nem volt, a másik fél elismerte, betétlapot töltöttünk, és minden megoldódott 2 hét alatt.
2018. ápr. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Koccanás volt pár, baleset nem. Lehet hogy nálam rossz helyen van meghúzva a határ, de ahol akár az ember, akár a jármű a saját lábán megy el, az csak koccanás. Ahova a mentő és tűzoltó is kijön, az a baleset.

- kétsávos egyirányú kanyarodó úton a belsőből átjött egy kisbusz, és felszorított a járdára: bal tükör, első sárvédő, ajtó fényezés, + géptető és lökhárító (oszlop a járdán)

- sávváltás után meg kellett állni, mert torpant a sor, a mögöttem jövő benézte.

- alárendelt útról belémjöttek úgy, hogy az autó majdem 306 fokot pördült. Saját lábon mentem el, de az okozó nem, mert pont a hűtővel találta telibe a hátsó kerekem, szóval ez mégis csak baleset volt, helyebítem az első mondatomat.

-garázsból kiálló vakegér belém jött, három elem csere + fújás

2018. ápr. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

- Szűk mellékutcából kihajtásra jó ideje várakozva egyszer csak egy főútról jobbra lekanyarodó autó belénk hajtott

- Piros lámpánál valaki összetolta a sort

- Benzinkutrol kihajto sofőr a tűkör beállításával foglalkozott és EAK tábla ellenére belénk hajtott oldalról

- Jégbordás úton a sokadik kanyarban szalagkorlátnak csúsztam

- Busszal párhuzamosan kanyarodó autót nem tudta a sofőr a sávban tartani, érintőlegesen ütközött a busszal

- Vonaton ülve biztosítatlan átjáróban elénk hajtott egy betegszállító, szerencsére sérült nem volt, de a kisbusz motorja kiszakadt

Mindegyiket megúsztam sérülés nélkül és a kocsik is javítva letttek

2018. ápr. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Varakoztam, hogy szembeforgalom haladjon el, majd lekanyarodjak a foutrol, de egy szembejovo no ugy gondolta, hogy o inkabb 65 koruli tempoval fek nelkul belenkhajt, majd rolunk lepattanva meg egy harmadik autot is megut. Mi 9-en voltunk, masik ket autoban 1 - 1 szemely, szerencsere senki nem serult (bar ugy gondolom ha nem egy Transitban ulok hanem mondjuk egy varosi kisautoban, lehetett volna akar komolyabb serules is), de mindharom autot el kellett szallitani. Javitasrol nem tudok, ugyanis ceges auto volt, delutan kaptam masikat.
2018. ápr. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Koccanás volt, 2-szer.


Meg is lett csinálva.


Komoly dolog, jelentős kárral még szerencsére nem, remélem nem is lesz!

2018. ápr. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Telefonáló anyuka körbenézés nélkül kilépett elém az útra (nem zebrán), elütöttem, könnyebb sérülései voltak, persze még ő volt kiakadva.
2018. ápr. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Tubarózsa ***** válasza:
77%

Még viszonylag friss jogsival (2eves volt) koccantam neki az elöttem lévőnek. Senki és semmi nem sérült. Lámpánál álltunk én voltam a harmadik lámpa zöld en indulok első nem, igy neki mentem a másodiknak.

Másik busszal volt. Haladok az uton egyszer csak befordul elöttem egy Mercedes Vito(ha jol emlekszem) jobb oldali tükröm leverte én mentem mühelybe utasok meg "gyalog". Nem sérült meg itt se senki, bár a mercisnek nem sok hiányzott, hogy nyakon baxam, de inkább nem. Elakarta hagyni a helyszint, mert ő siet, de közbe kijöttek a zsaruk is. Pár méterre volt a rendőrség. Ill közölte, hogy nem vett észre..eeh b+ nem elég nagy és sárga?! (Credo sarga szolo busszal voltam) végül meguszta 10ezer helyszini birsággal. (Amugy is ingerult voltam, mert előző nap törtem össze a saját buszom, du a másikkal vissza műhelybe, ezen a napon délelött lerobantam egy másikkal erre ez...következő nap is lerobbantam délelött egy másikkal :D )

27N

2018. ápr. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Már nem is számolom annyiszor. Rossz karmám van ,ha egyedül állok egy lámpánál és sehol senki akkor is belémrongyol valaki .Ha piroson valaki átmegy akkor én ott vagyok előtte,ha beláthatatlan kanyarba kisodródnak a jégen én pont akkor vagyok ott :D Már csak röhögök az egészen de séróból vágom az összes jogi buktatót,közlekedési peres ügyvéd a haverom már 3 bírósági harc után :D de még élek szóval mégis szerencsém van
2018. ápr. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Tubarózsa ***** válasza:
100%
Megint mi rosszat írtam??!!! Hihetlen, hogy nő létemre buszsofor vagyok?!
2018. ápr. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!