Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Volt már valaha autóbaleseted?

Volt már valaha autóbaleseted?

Figyelt kérdés
Mi történt? Megúsztad sérülés nélkül? Meg lett javítva az autó?

2018. ápr. 14. 20:15
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
10-es, nem tudom, én zöldet adtam minden válaszra...
2018. ápr. 15. 15:09
 12/16 Tubarózsa ***** válasza:
100%
Köszönöm
2018. ápr. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 titkoskert ***** válasza:
40%

2 eves friss jogsim volt.

- Koruton megtalaltam 5km/h sebesseggel dugoban a bmw lokharitojat. Kek sargat kitoltottuk. Felujitottam cascora a kocsim elejet, pedig csak egy diszracs csere kellett volna. Bmwnek mondtam, vigye Becsbe szalonban csinaltassa meg a kontomra.😉

- cserebe azt kaptam a sorstol, hogy 51- es uton egy tuliskolazott belenk rongyolt elozes kozben 121-el, abs el. Szerv ismeros. Kozom nem volt a balesethez.en vittem el a balhet. Otszor csapodtunk, majd az utolso utkozes utan emlekezet kieses, 360 fokban megfordulva az arokban ebredtem a roncsban, fejjel lefele.

Sertetlenul usztuk meg, karc nelkul. Kocsi helyszinen total karra itelve.

Karomban az 1,5 eves lanyom uvolt...


Az indok az volt, hogy nyugdijazott szerv, feknyom nem volt, en vagyok a hibas.

Az ilyennek kivanom, hogy ugy fekudjon le aludni, amig el, hogy eszebe jutok, ahogy az eletunkre tort!!!

Nem lett soha megjavitva a kocsi, de ez a legkisebb traumank azota.


- mult honapban 2km/h sebesseggel megtalaltam egy xsara lokharitojat. A helyszinen adtam 30 ezret a lokharito teljes szinre fujasaert. Ezuton is elnezest kerek, hogy megkoccoltam!


- a sors azzal jutalmazta jofejsegemet, hogy mult heten egy suzukis no nem ismeri a "jobbra kisivben,balra nagy ivben" kanyarodas szabalyat, es ugy gondolta, leviszi a zsiruj gyari lampamat, elso lokharito karcolassal. Utana meg neki allt feljebb! Mint kiderult ennek a pic×anak is van csokosa a kapitanysagon. Ugyhogy hiaba volt hul×e, kaptam helyszini birsagot, es el kellett ismernem , hogy en nem tudok kanyarodni foutrol alarendeltre.



Most az uj kombim elejet ujra fujatom, kap angel eyest, es most minden kozlekedni nem tudonak uzenem: beszereztem egy pajszert is, csokos ide vagy oda. Es egy fedelzeti kamerat, es vagy egyiket fogom hasznalni vagy a masikat!!! 120 e kmt vezettem le belfoldon 2 ev alatt. Halkan hozzateszem. Ket havonta megyek olaj cserere.

2018. jún. 18. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
96%
Inkább csak koccanás, 2 napos jogosítvánnyal nagyon bátornak éreztem magam, aztán nekihajtottam egy oszlopnak. Visszapilantó meg az egyik lámpa bánta, de amúgy sérülés nem volt. Sajnos anyám kocsija volt, így egy kis pénzem bánta.
2019. febr. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nekem kettő volt. Nekimentem a parkolóházban egy oszlopnak. A legfelső szinten egy lámpaoszlop alján lévő kiálló résznek. A hátsó sárvédőm behorpadt elég rendesen. Itt másik autó nem volt érintett.


Megálltam a sárgánál és pár másodperc múlva hatalmas csattanás, a mögöttem jövő belémjött hátulról. A másik autó eleje totálkáros lett, nekem csak kicsit horpadt be a hátsó lökhárítóm. Hivatalosan vétlen voltam, de én is hibásnak éreztem magam. Szerintem át kellett volna menjek azon a sárgán, de a mögöttem jövőnek már egyértelműen piros lett volna és még át akart jönni utánam.


Nem sérült meg senki szerencsére, pedig elég nagy volt az ütközés, kb. 50-nel mehetett. Mindkét eset után meg lett javítva az autóm.

2020. jan. 20. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
67%
Volt de már 20 éve. A BMW-mel előztem egy luxusautót ( szerintem skoda 105 volt), utána jött a semmiből egy kanyar és belementem a árokba 80-al, és ősszetört a BMW-m.
2020. aug. 18. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!