Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A taxisokra miért nem dudál...

A taxisokra miért nem dudál senki?

Figyelt kérdés
Sokszor akadályozzák a forgalmat, mert megállnak az út közepén vagy elévágnak valakinek. Azonban nem nagyon tapasztalom, hogy rájuk dudálna mindenki.
2018. ápr. 27. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:
52%

tokeletesen egyetertek

en is igy latom

pofatlan modon hasznaljak az utakat es elkepzelesem sincs miert milyen jogon ..

szerintem azert nem dudalunk rajuk mert tudjuk hogy aggresszivak es felunk ....

2018. ápr. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát, én már nem egyszer dudáltam rájuk... Valóban, főleg akkor, amikor akadályozták a továbbhaladást. Sose volt belőle balhé, félrehúzódtak.
2018. ápr. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon pofátlanul csinálják, akkor azért csak rájuk dudálok, bár engem újabban nehéz kihozni a sodromból.
2018. ápr. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%

Nem igaz az állító kérdésed.


Én már több alkalommal dudáltam elém bevágó vagy forgalmat akadályozó taxisokra.

2018. ápr. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
azért nem dudál a jobbérzésű ember egy taxira, mert semmi értelme. Nézz körül miért. Mondjuk sétálj el a Nyugati, vagy a Keleti drosztja mellett.
2018. ápr. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
28%
Mondjuk jó lenne leszokni erről a fasszságról, hogy mindenért dudálnak az emberek, azért is, amiért nem kell.
2018. ápr. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem ez nem így van. Az igaz, hogy pofátlanok és bevágnak a másik elé, de ezt úgy teszik, hogy a másik maximálisan biztonságban marad. Azért aki így tud vezetni, az nem kicsit tapasztalt. Profibb a vezetési stílusuk, ennyi.
2018. ápr. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Rájuk is pont ugyanúgy dudálnak.


Munkatársam konkrétan meg is állt mellette és elküldte melegebb éghajlatra, mert a parasztja a szélső, kanyarodó sávban b..szta ki a vészjelzőt.


De én is elküldöm őket az anyjukba, mikor a bicikliútra, sávra állnak rá.

2018. ápr. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert nincs semmi értelme.
2018. ápr. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én sokszor rájuk dudálok rájuk, de nem nagyon érdekli őket...
2018. ápr. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!