Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Láttál már élőben komolyabb...

Láttál már élőben komolyabb balesetet?

Figyelt kérdés
Mi történt?
2018. máj. 8. 21:57
 1/7 anonim válasza:
89%
Vezetni voltam a rutinpályán, ami az M3 bevezetőnél van. Egyszer csak nagy csattanást hallottunk, felettünk a felüljárón egy csaj a kocsijával felmászott a korlátra. Meghalt. Végül is magát a balesetet nem láttam, csak hallottam, de azért így is elég megrázó volt. Letakart holttest, szétszóródott cuccok, stb.
2018. máj. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

1. Kislàny leszállt a buszról, szaladt volna át a szemből érkező másik buszhoz, de azt a buszt, amiről leszállt, már kerülte ki egy autó. Mivel takarásból futott ki a lány, elgázolta az autó, több métert repült. Súlyos sérülésekkel került kórházba.

2. Ugyanez, sráccal.

3. Emberünk a villamospótló busz megállójából meglátta, hogy villamos érkezett az út közepén lévő középperonos megállóba. Átrohant a négysávos úton, de a közeli kereszteződésből kanyarodva érkező autó számára a villamos takarásában volt, elgàzolták. Ugyan saját lábon leballagott az útról, súlyos sérülésekkel került kórházba. (A villamos csak odáig közlekedett.)

4. Biztosítás nélküli vasúti átjáróban a vonatom elé hajtott egy betegszàllító, de a vonatot észlelve kicsit vissza tudott tolatni és csak az autó motorja vált le. Azért elég durva ütközés volt és sokan ültek a kisbuszban.

2018. máj. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

Sulis korom óta vezetek, szinte a zsebpénzem benzinre költöttem, ergo mindig úton voltam valamerre, a több év alatt sok balesetet láttam, volt ahol már csak a "végét" lehetett látni letakart sofőr, személyes holmi több méterrel a helyszíntől stb, elég bizarr de azelőtt soha nem láttam fejből kivérzett embert, és annak sötét színét....


Illetve közel a Bükk tőlünk, alig 15 perc, szomorú de motorosként is belefutottam már csúnya végkimenetelbe, lehet vitatkozni a centiken meg a sebesség megválasztásáról, ez nem old meg semmit.



Legutóbb egy amg mercit láttam aminek az utasterében állt az betonoszlop, és a vérzőfejű sofőr ült a padkán egy rendőr társaságában.

2018. máj. 9. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Visegrádnál, egy kövér motoros két darabban feküdt egy teherautó alatt. Több vér volt, mint olaj, meg alkatrészek mindenütt. Csak a bőrszerkója tartotta össze a palit.
2018. máj. 9. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
Magát a balesetet nem, éppen akkor pakolták be a három hullát a kocsiba amikor odaértünk, vértócsák mindenhol, meg a véres szétvágott autó volt csak látható. kisebb koccanást, balesetet láttam párat, de arra nem tudod kiverni.
2018. máj. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 D. Brasco ***** válasza:
71%
Román kamionsofőr elaludt az M35-ösön Budapest fele tartva,és átjött a szalagkorláton a szembe sávba,letakaritva még vagy 3 autót.........a kamion fel is borult!Az autókban ülőknek komolyabb baja nem lett,egy nőnek mondjuk eltört a bal lába a kamion sofőrnek viszont átszúrta a bordája a tüdejét,légmellett kapott.......az ölemben halt meg!
2018. máj. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%

Bakonyban egy bmw-s hülyegyerek előzött egy beláthatatlan kanyarban, frontálisan ütközött a szembjövővel, karcolásokkal megúszta mindenki.

A másik a Bükkbe előzött minket egy motoros, túl gyorsan ment és beleszállt a szakadékba. Olyan mélyre esett hogy nem láttuk se a motort, se a motorost. Lemenni nem tudtunk segíteni mert túl mély volt a szakadék. Először a tűzoltók jöttek ki és szóltak a mentősöknek hogy forduljanak vissza, halottas kocsi jöjjön, azt mondták a tűzoltók hogy jobb hogy nem mentünk le mert a csávó test 4felé szakadt el.

2018. máj. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!