Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Az ilyen sofőr ellen lehet...

Az ilyen sofőr ellen lehet valamit tenni?

Figyelt kérdés

A környéken lakik egy erős 60-as nő, egy kék Nissan Micraval jár.

Először akkor tűnt fel amikor a 2x2 sávos útra, stop táblás mellékutcából erős 40-es tempóval fordult ki nagy ívben, át mind a 4 sávon.Mindenféle körültekintés nélkül.

Ketten gumit füstölve fékeztek, a másik két oldalt csak dudáltak rá, ők még időben észlelték.

Aztán a minap a mellékutcában az ő oldalán végig parkoltak az autók, én pedig mentem a sávomban.Közép tájt tartottam, amikor ő a saját 40-50-es tempójával elkezdett velem szembe jönni, kikerülve a parkoló autókat.

Dudáltam, rá és lassítva fértünk el éppen hogy, egymás mellett.

Kérdeztem tőle,hogy mit csinál, és még ő volt felháborodva, valamit vissza is szólt, de nyomta a gázt, szóval nem tudtuk megvitatni.

Egy ismerősömnek meséltem,hogy jött az öreglány a Micrával, egyből kérdezte,hogy kék Micra, 60-as nő?!

Mondtam,hogy igen, ő meg mondta,hogy ne is mondjam múltkor kitolatott elé egy beláthatatlan kis utcából, szintén elég nagy lendülettel.


Ez nem az a tipikus tutyimutyi öregasszony, hanem egy mondhatni agresszív, buta tuskó.

Mondjuk szerencsére a Micrájával nem sok autó ellen van esélye, úgyhogy mondhatnánk,hogy csak így tovább, hátha jön a Kamaz, de azért van pár autó, netán motoros akiket félteni kell tőle, mert nem feltétlen a banya fogja a rövidebbet húzni.


2018. máj. 30. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Esetleg a rendőrségen próbálkozhatsz szólni, hogy álljanak egy kicsit már ki a környékre, mert az egyik autóstárs közveszélyes. Hátha normális emberrel sikerül beszélned, nekem múltkor a közteresekkel szerencsém volt, elpucolták az illegális szemetet és azt hallottam máshonnan, hogy a szemetelőt is elkapták.
2018. máj. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
És látod bammeg, ennek kutya baja.
2018. máj. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Beviz Elek ***** válasza:
100%
Na, az ilyen se lát-se hall buta emberekkel van a baj, nem a gyorshajtókkal akik tudják mit csinálnak.
2018. máj. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Vegyél valami vonóhorgos romhalmazt és satuzz be előtte.


Ezzel egy időre kivonod a forgalomból.

2018. máj. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%

Ilyenekkel sok mindent nem lehet tenni.

Ha ismered a rokonait meg kell kérni őket, hogy beszéljék rá a kocsi eladására. De nem nagyon fog sikerülni.


El kell kerülni amennyire csak lehet.

2018. máj. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tiszta szerencse, hogy nem zöld az a Micra. Mert akkor az anyám lenne...Mondjuk ő azért nem agresszív, de a többi sajnos illik rá.
2018. jún. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valamilye eltávolítható anyaggal többször fel kell írni a kocsijára, hogy "életveszélyesen vezetsz!"
2018. jún. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!