Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ebben az országban a pénzbehaj...

Ebben az országban a pénzbehajtáson kívül mi célt szolgál a rendőr?

Figyelt kérdés
Történt ma egy eset előttem lévő kocsiban egy nő ült egyedül,rádudált az előtte lévőre (feltartotta a forgalmat) mire abból a kocsiból kiszàllt egy férfi és elkezdte szétverni a nő kocsiját majd mikor a nő elakart menekülni eléállt ,ezt követve feltépte az ajtót ezután elkezdte tépni ,ütni ököllel a nőt. Ekkora már többen kiszálltunk és odamentünk de ez a féreg visszaült és elmenekült . Kb 1 sarokra megláttam 2 rendőrt,odamentem elmondtam mi történt (a verekedő barom lentebb állt a lámpánál pár száz méterre még) mutattam nekik a kocsit melyik volt az,1 perccel az eset után. Mondták h utána mennek viszlát. Gondoltam h csak leráznak ,de mentem tovább az utamra a továbbiakban nem foglalkoztam vele mivel a bántalmazott nő is eltünt addigra. Lényeg h én elindultam az ellenkező irányba aztán láttam h nem mennek a paraszt után,jönnek utánam a másik irányba. Minek vannak ezek a bohócok?
2018. júl. 5. 21:45
 1/7 A kérdező kommentje:
Odamegy az állampolgár és szarnak rá és akkor csodálkoznak h közömbösek az emberek?
2018. júl. 5. 21:51
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
A politikusok védelme.
2018. júl. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Én se értem. A komolyabb ügyekre ott van a TEK. A bírságolásra tökéletesek a közteresek. Mi értelme ezek után a rendőrségnek? "Átlagos" állampolgári dolgokkal nem foglalkoznak. Saját tapasztalat.
2018. júl. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem hát ezek semmit nem csinálnak ,millós kocsikat raktak a pénzünkön alájuk ,amennyit ezek intézkednek járhatnának gyalog is. Egy bűnözőnek több joga van velük szemben..
2018. júl. 6. 05:33
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Emberek, itt most ugye egy konkrét esetről van szó.. Nem mondom, hogy különösebben elégedett lennék a magyar rendőrség munkájával, de nem lennék itt, amikor megszűnik az állami erőszakmonopólium. Meg lehet nézni mondjuk Szomália példáját, ahol nincs valódi rendőrsèg - kicsit nehezebb ott az élet.
2018. júl. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
9%
Nekem is nagyon rossz a véleményem a rendőrökről.
2018. júl. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%

De miért a rendőrt kell szidni utálni? csak egy végrehajtó szerv ,kismillió főnökkel és szabályokkal. A főnökeiket meg a regnáló hatalom nevezi ki és a szabályokat is azok hozzák és kérik avagy nem kérik számon. Szóval igazából a drágalátos kormányt kell szapulni,ők a fej amitől bűzlik a hal.


Annyi értelme van ,mint az boltpénztárost szidni azért mert drága a tej és kevés a nyitott pénztár.Persze a nagyokos emberek meg is teszik ezt.

2018. júl. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!