Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Az úton fekvő döglött elütött...

Az úton fekvő döglött elütött kutyát/macskát feltétlen ki kell kerülni vagy nyugodtan átmehetek rajta?

Figyelt kérdés
Sokan látom h kikerülik még így is, nem értem miért egyrészt annak már úgyis mindegy, másrészt "puha"...
2018. júl. 8. 11:23
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Akik kikerülik, nem akarnak a gumijukra fél döglött állatot felkenni.

Plusz vannak, akik némi kegyelet miatt sem lapítanak még egyet az állaton.

2018. júl. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy parasztnak kell ahhoz lenni hogy áthajtsál egy akármilyen állat hulláján.
2018. júl. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Nyugodtan átmehetsz rajta, neki már nem fáj. Neked majd annál jobban fog fájni az a szag, amit a z autó aljára fröccsenő elfolyósodott belsőségek okoznak.
2018. júl. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

Hát egyrészt egy élőlény teste sem érdemli azt, hogy kivasalják az aszfalton.

Másrészt meg ráragadhatnak a darabjai a kerekekre, futóműre, dobbetétre. Nem túl kellemes egy dögszagú autóval furikázni.

2018. júl. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Tényleg van akkora suttyó akiben komolyan felmerül ez a kérdés?
2018. júl. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
Sanos már láttam macskatetem csontjától szétszakadt gumi miatt árokba hajtott autót. Azóta ha lehet, inkább kikerülöm, ha a forgalom és az útviszonyok engedik.
2018. júl. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
Arról nem is beszélve, hogy bizonyos tempónál es/vagy követési távolságnál már inkább kikerülöd azt a valamit az úton, bármi is legyen az, mert nem látod pontosan és időben, hogy az egy elhullott állat teteme vagy valami màs.
2018. júl. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%

Meg aztán ha defektem lenne, (nem a dögtől) nem szívesen fogdosnám a dögszagú kereket, és nem szívesen raknám az autóba a pótkerék helyére.


Meg egyáltalán. Ne legyen dögszagú az autóm.

2018. júl. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Te, én ember vagyok, egyszerűen nem is fordulna meg a fejemben ilyesmi, hogy egy halott élőlény tetemén áthajtsak, úgy, hogy simán kikerülhettem volna. Főleg, ha egy kutyán, vagy macskán mész át, azt már eléggé megérzed az autóban is, és akkor ott van a tudat benned, hogy ez valakinek lehet a kedvenc állata volt, de még jól átmész rajta a másfél tonnás autóval, mert miért ne.... Hát durva
2018. júl. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!