Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Volt már olyan hogy átmentetek...

Volt már olyan hogy átmentetek a piroson?

Figyelt kérdés
Lett belőle büntetés kamerából?

#büntetés #bírság #piroson áthajtásos
2018. júl. 26. 10:33
1 2
 11/15 dirtboy ***** válasza:

volt párszor.

többnyire véletlen miatt,de pl most valamelyik reggel volt olyan hogy vasúti átjáró előtt kb 6méterrel váltott pirosra és inkább átmentem mint fékeztem.

olyan is volt hogy elbambultam,pl hajnalba mikor letérek egy autóútról sárgán szoktak villogni a lámpák.

aztán volt hogy délutánra mentem és elbambultam hogy a forgalmat néztem és lementem,utána esett le hogy bakker fényes nappal van,működik a lámpa ilyenkor.


piros lámpás esetből még nem volt büntetésem,esti sárgán villogósnál mikor stop tábla volt érvényben abból már volt.

pedig szétnéztem meg minden csak éppen nem fékeztem le állóra a kocsit hanem lassan gurult.

2018. júl. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"A bringások maradjanak a bicikli úton!"


Hidd el, hogy majd ha lesz annyi és olyan minőségű bicikli út, hogy mindenhová bitonságosan el lehessen jutni, akkor a biciklisek boldogan azt fogják használni.


Amíg nincsen és a biciklis használhatja az autó utakat....Addig: A pofád befogod és kussolsz.

2018. júl. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"Röhejes hogy pont ti pofáztok szabálykövetésről. Egy darab kerékpárost nem láttam még, aki tisztelte volna a piros lámpát. Előrefurakodnak, átmennek a piroson, aztán behúzódnak a sáv közepére, vagy még beljebb, hogy meg se lehessen előzni őket. A fecera meg nagy pofával teszik ki a képet, hogy mennyi a másfél méter, amennyit mellettük tartani kellene. "


Légy szíveses tedd le egy hónapra a kocsid és közlekedj biciklivel, akkor látni fogod az érem másik oldalát is. Lehet, hogy te nem veszed ésre, de nagyon sokszor a sáv/út széle járhatatlan biciklivel, olyan repedések, kátyúk, élesen kiemelkedő csatorna fedelek vannak tömegesen, amiken nagyon könnyen lehet hatalmasat esni pláne akkor, ha még le is centiznek mellé.

A másik eset, amikor a biciklis a sáv közepén megy, amikor kellően szűk az út, vagy olyan a forgalmi helyzet, hogy nem bízik abban, hogy nem lecentizve, veszélyesen fogják megelőzni, mert ugye az autós is sokszor olyan kulturált, hogy ha 10 másodpercig nem tud haladni már üvölt ki az ablakon.


"Nem barátom. Egy szabálytalanságon kapott bringás számomra attól kezdve láthatatlan. Nincs oldaltávolság, és a következő lámpánál nem engedem előre... persze fröcsög, ugat mindegyik, mert ennyi ezse van..."


Remélem majd akkor is olyan jót fogsz ezen röhögni és büszke leszel magadra, amikor majd miattad esik egy kellemetlenül nagyot miattad és a mögötted érkező halára gázolja. Tuti jó móka lesz ezzel együtt élned.

2018. júl. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Dobj egy kis napalmot a kamerákra és a helyi rendőrségre oszt probléma megoldva
2018. aug. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Volt, meg friss jogsival, új autóval.

Későn figyeltem hogy nem is jobbra szeretnék kanyarodni, Pesten. 50 ezret kuldtek csekken.

Volt egyszer megegy ilyen, előttem a corsas gyerek szerencsétlenkedett, lefulladt, 2vel ment kb, és elegem lett, kieloztem és nekem lett piros. Abból nem lett számla (itt mar 1 éves jogsival) szerencsére nem lett sehol ütközés

2022. jan. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!