Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Parkolóban összetörtek,...

Parkolóban összetörtek, rendőrség semmit sem tesz? 18/f

Figyelt kérdés

Sziasztok! 18 éves "kezdő" autós vagyok. Próbálom röviden leírni a történetet. Apum rákos, így kéthetente károk vele a Korányi kórházba, ahol rendszerint a kórház parkolójában parkolok (kamerával megfigyelt), adott nap végeztünk a kezeléssel, indultunk haza mikor észreveszem hogy autóm eleje meg van húzva és be van horpadva. A tettes elhajtott, viszont találtunk egy cetlit, amin a tettes rendszáma volt illetve a tanú telefonszáma, és vállalta hogy tanúskodik a balesetről amit végignézett.

Írtam egy levelet a kerületi rendőrségnek, mindent leírva, tettes rendszámát, a tanú telefonszámát stb.


Majs most az eset után 2 hónappal kaptam egy levelet, hogy az ügyet lezárták, beidézték a tanút, az elkövetőt, azonban ismerettlen tettes miatt lezárják az ügyet MERT NEM TUDJA A TULAJDONOS HOGY AZNAP KI VEZETTE AZ AUTÓT.


Ez most komoly? Nem tudja ki vezeti az autóját? Érdekes módon ha trafipax lefotóz, k*vára senkit nem érdekel ki vezette az autót, egyből küldik a tulajnak a csekket. Mit tudunk tenni? Egyáltalán ez most valami kandikamera? Komolyan nagyon nagyon dühös és szomorú vagyok hogy ennyit ér a rendőrség..



2018. aug. 17. 18:43
1 2
 11/12 Koplárovics Béci ***** válasza:
55%
Biztosítóhoz be lett adva? Biztosítás szempontjából ugyanis teljesen mindegy, hogy ki vezette az autót, a biztosítónak fizetnie kell. Amíg ismeretlen a tettes, addig mindezt a saját biztosítóhoz (KGFB) kell beadni, ők is csinálják a kárfelmérést.
2018. aug. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
14%
Én is ezt írtam, le is lettem pontozva, jó magyar szokás szerint.
2018. aug. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!