Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Létezik valami olcsó kütyü a...

Létezik valami olcsó kütyü a hátrafelé tolás megkönnyítésére?

Figyelt kérdés

Több mint 2 éve van jogsim, de a mai napig kiver a hideg verejték, ha tolatni kell és minden alkalomban csak a jó szerencsében és megérzésemben bízom, hogy nem megyek neki a másik kocsinak. A párhuzamos tolatva parkolást pl. sosem vállalom be, mert annyira necces. Nemtudom, hogy másnak is ilyen nehéz-e vagy csak nekem azért, mert az egyik szemem tompalátó így nem alakult ki úgy a térlátás mint másoknak, de ha hátranézek, csak egy nagy síkot látok a motorháztetővel, szélvédővel, üléssel együtt.

Találtam egy ilyen tükröt, de nem tudom, hogy az én problémámra jó-e:

[link]

Ezt hova kell rögzíteni és megéri-e egyáltalán? Mondjuk elég szépen látszik a másik kocsi eleje, mint a tolatókamerában. Szerintetek?

Pocskondiázó kommenteket, mint pl. "rossz szemmel miért vezetsz" (jogsit fél szemre is meg lehet hosszabbítani 0,8-as vizussal), ha "béna vagy ne ülj kocsiba" (a munkahelyem és az életem függ tőle) és hasonló megnyilvánulásokra nem vagyok kíváncsi. Köszi.



2018. aug. 25. 14:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ez a tompalátás miatt van? Bal szemem nekem is rosszabb jobb a vezérszemem, most tanulok C jogosítványt, rutin vizsga nehéz volt, meg amúgy is észrevettem, hogy valami baj van, nem érzékelem a tükörben lévő távolságokat... bár én autóval érzésre tolatok.
2018. nov. 20. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!