Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Foghúzás után néhány órával...

Foghúzás után néhány órával te le mernél vezetni 300 km-t?

Figyelt kérdés
Holnap délelőtt lesz egy fogászati beavatkozásom, aminek még az is lehet, hogy húzás lesz a vége (egyik hátsó fogról van szó, tehát sok gyökeres, gondolom vérezni fog rendesen). Nem tudom, hogy az érzéstelenítő injekciók után, a vérzés és az esetleges fájdalmak mellett el merjek-e indulni autóval egy hosszabb útra (egyedül). Milyen gond lehet útközben? Vagy várjak az utazással inkább péntekig?
2018. szept. 12. 09:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
37%
Azonnal.
2018. szept. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha 14 körül terveztél elindulni, akkor bőven elég lesz az a pár óra a húzás után, hogy érezd hogy rendben vagy-e, vagy sem. Nem vagyunk egyformák, szóval mondhat bárki bármit, neked kell érezni hogy rendben vagy-e vagy sem.
2018. szept. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A fogaddal nem vezetsz de ha felsz maradj otthon.
2018. szept. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

A legtöbb ember vezet foghúzás után, mondjuk 300 km csepőke utakon nem tudom mennyire lesz élvezetes. Gondolj bele, reggel ha eszel is valamit, 4 óra utazás + kezelés + várás után már gyakorlatilag éhgyomorral fogsz visszafele vezetni és mellette a húzás helye is fájni fog, az út meg szétráz. Egy foghúzás után nyílt seb marad, ami potenciális veszélyforrás még ha össze is varrják. Az arra érzékenyek simán rosszul is lehetnek út közben és akkor már meg is van a baj.


Ha már mész, akkor én azt javaslom, hogy vigyél magaddal valakit, aki visszafelé tud vezetni. De mondom, nem is a foghúzás az igazán nagy probléma, hanem az éhgyomorral vezetés és a 300 km.

2018. szept. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Ha bárki kíváncsi rá :D nem kellett kihúzni a fogamat. Azaz majd hétfőn kell visszamennem, addigra kiderül, hogy mi lesz a sorsa. Így levezettem ma a kis 300 km-t, ebből kifolyólag zökkenőmentesen =)
2018. szept. 13. 20:30
 16/16 anonim ***** válasza:
:D
2018. szept. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!