Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha autópályán kamionok előzése...

Ha autópályán kamionok előzése közben mögöttem este refit nyom valaki, mi a biztonságos megoldás?

Figyelt kérdés
A tükrökbe belenézni nem tudok és hátra fele sem, az erős fény miatt.
2018. szept. 17. 09:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mész előre ugyanúgy ahogy addig. Mikor már kellő távolság van a kamion és közted akkor meg visszamész a külső sávba.
2018. szept. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%

Az amit az első ír!!

Nálam is volt,hogy nem csak rám villantott,hanem felnyomta mögöttem és úgy jött (úgy isten igazából nem érdekelt,mert így is gyorsabban mentem mint lehetne és valamiért eszembe se jutott olyan,hogy a 2 kamion közül akik közé be se fértem volna megpróbáljam letolni valamelyiket mert a mögöttem lévő siet...) kint és bent sötétedik a tükröm,szóval nem igazán volt zavaró. De miután megelőzött csúnya dolog a bosszú,de én is rányomtam a refit egy kicsit,csak,hogy érezze milyen is,pláne,hogy az enyém sokkal erősebb.

2018. szept. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%
Lekattintom a középső tükröt és komótosan folytatom az előzést.
2018. szept. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
Ha villogtat nem érdekel, már megszoktam, pedig 140-150-el szoktam menni. Ha refizik ami ritka akkor ködlámpázok meg ablakmosó, eddig bevált és szerintem biztonságos is.
2018. szept. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
ilyenkor a nagy fényárban szokott feltűnni, hogy koszos a szélvédő. elöl hátul lemosom, többször
2018. szept. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Beviz Elek ***** válasza:
2%
Nem tudom hogy titeket miért villognak le folyamatosan. Engem sosem szoktak pedig hosszútávon kényelmes 120-szal megyek. Nem az ablakot kell lemosni hanem nálatok a fejben kell rendbe rakni a dokgokat.
2018. szept. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
GPS 130-al megyek ele a teli külső sáv mellett. sötét hurkanyak megérkezik sötét szakadt német "prémiumjával". elkezd villogni. te kinek a fejében tennéd a rendet?
2018. szept. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%

Jól van Elek, menjél szépen vizelni. Ne itt osszad az észt, mert bizony teljesen kulturáltan, de dinamikusan közlekedve is be lehet gyűjteni legalább havonta egy-egy ilyen nyomuló parasztot, akinek tök mindegy, mennyivel mész, mik a szàndèkaid, a lényeg annyi, hogy kotródj előle mielőbb.


Én speciel kiteszem a bal indexet, ebből legalább azt tudni fogja, hogy még befejezem, amit elkezdtem. És nem, nem fogok jobban sietni az ilyen miatt, sőt, egész lassan megy olyankor a sávváltás is valamiért...

2018. szept. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Beviz Elek ***** válasza:
16%

#7

De ezaz, hogy nekem nem érkezik meg a seggembe és nem kezd el villogni. Akkor valamit csak jól csinálok nem?


#8


"Jól van Elek, menjél szépen vizelni."

Ezzel az értelmi szinttel feltételezem hogy az általános iskolát sem jártad ki, nem hogy jogosítványod van és közlekedsz.

2018. szept. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Benyomod egyszer a vészvillogót, akkor feltehetően lekapcsolja a reflektort. Ne törődj azzal, hogy nincs miért bocsánatot kérned tőle, csak a szándék a fontos...
2018. szept. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!