Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Helo ez az autó forgalomban...

Helo ez az autó forgalomban használható ilyen álapotban?

Figyelt kérdés
[link]

2018. okt. 8. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez nyilván a sérülés mértékétől függ - márpedig a fotókon nagyon nem látszik, hogy milyen állapotban van a motor, a felfüggesztés, a fékek és egy sor más berendezés, ami egy balesetben nem túl látványosan, de károsodik.
2018. okt. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy műszakilag sérült lenne benn valami, inkább arra lennék kíváncsi mi okozta ezt a sérülést mert ahogy nézem a motorháztetőn még kifelé is vannak horpadások. :D
2018. okt. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha csak némi külsérelmi nyom van, attól még használható. A kollégám autója is hasonló (csak az övé hátulról rongálódott), és meglepetésemre még a műszakin is átengedik, nem kell javíttatni.


Kifelé szerintem attól horpadt, hogy a nem hozzáértő tulajdonos nekifogott egy kalapáccsal autó formát adni a szerkezetnek. Gondolom, teljesen össze volt gyűrődve a motorháztető sarka pl. egy gyalogostól, aztán így alakították vissza.

2018. okt. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 bp1985 ***** válasza:
A javítása meg a forg helyezése 400.000 ft. Eddig 1,7 milliónál vagy. Biztos megéri?
2018. okt. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amúgy simán hihető, hogy 12év alatt 55ezret tettek bele, biztos nem csavartak vissza legjobb esetben egy 100ast de inkább 2-3 százezret...
2018. okt. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Engem az érdekelne, hogy miért adják el és vesznek helyette egy újat (feltételezem)? Annyira drága lenne a javítása, hogy kijön belőle egy új bömös ára? Nem kicsit gyanús nekem ez a dolog...
2018. okt. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
Kamu az a km ennyi évesen.
2018. okt. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 bp1985 ***** válasza:
29%
Igen, azt én is akartam írni, hogy a km túl gyanús. Éves szinten 4664 km-t ment. Havi 388 km... Sokszor 1 nap alatt megcsinálok ennyit, nem 1 hónap alatt...
2018. okt. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!